• doğumda bile poz kesmeye çalışmış allahın iticisi.
  • dunyada doguran ilk kadin kendisi oldugundan oturu cekilmis videodur. tamam ya en cok sensin. en cok sen anne oldun.
  • bu kadını zerre sevmiyorum.
    kendisi zamanında halit ergenç evliyken onla yatıp hamile kalmıştı. ve halit ergenç in karısı da o zamanlar hamileydi. bebeğini aldırıp, aradan çekilip hamile berguzar ile halit in evlenmesine izin vermişti. hamileyken aldatılmasına rağmen.
  • iyi bari çocuğu yaptıkları anı paylaşmamışlar.
  • bu kadının oynarken rol yapamıyormuş gibi, gerçek hayatta da sürekli rol yapıyormuş gibi bir durumu var. kameralarla ilgili bir bozukluk sanırsam.
  • bu ünlülerin piyasa yapmak adına girmeyeceği şekil yok, acaba bebek bezi reklamı koparabilir miyim diye şekilden şekle giriyorlar.

reklamını yaptıkları ürünleri kullanmıyorlar bile, sikimsonik bebek beziyle gece boyu poposu kuru kalıyor. yok ya kuru kalıyormuş, koskoca sultan sülümanın kızı onu mu kullanır, onların bezi eflak ya da boğdandan geliyordur.
  • bu kadın midemi bulandırıyo. yüzüne baktığım an kusma refleksim tetikleniyo. açık ara en leş çift bunlar. ünlü bir babanın türk toplumuna soktuğu en büyük kazıklardan biri bu kadın. nolur düş bu milletin yakasından, yalvarırım defol git. yol paranı veriyim bi daha gelmemek üzere git.
  • ben de her tarafı kan olmuş doktor, acıdan suratı kızarmış, gözlerinin yanından yaş akan kadın filan bekliyorum.

abi doğumdan çıkan kadın gundabad'dan çıkmış ork gibi oluyor, ablamızın fönü bile bozulmamış :/
  • işte bunlar hep mutsuzluk.

şu hareketlere bak ya ahahahwhf oyunculukları berbat.

bu halit denen ergenin eski karısını allah beterinden korumuş.
  • öncelikle kendi kararıdır ne isterse yapar. ancak bu anları yaşamak yerine kayıt altına alındığını bilerek yaşamak bana pek mantıklı gelmiyor. hadi çekildi diyelim ve güzel montaj ile de sana, ailene, çocuklarına güzel bir anı olur ama bunu herkesle hem de sosyal medya aracılığı ile her türlü insanla paylaşmak çok anlamsız geliyor. fakat dediğim gibi, kendi kararıdır, ne isterse yapar, yapmıştır.
hesabın var mı? giriş yap