• ayni zaman da gecen sene senol gunes gelsin diye diye takim sabote edilirken futbol simsarlari ile isbirligine giren taraftardir.

takimin koy takimindan beter hale gelmesinde katkisi olan taraftardir.

takimi sabote etmeyin edilmesine goz yummayin, bunun faturasi agir olur dedik dinletemedik.
  • beşiktaş taraftarını kutluyorum. kırmadan dökmeden yönetime bundan daha acı bir protesto yapılamazdı. şu hareketi elin ingilizi, isveçlisi yapsa; "helal olsun adamlara ne kadar medeniler" derdik. onu bunu bilmem, bu yönetim ve teknik heyeti bu taraftara yakışmıyor net.
  • sinirlenirsin takımına yuhalarsın, rakip bazen futbol adına güzel şeyler yapar alkışlarsın da maçtan sonra gözünün önünde senin takımını acıklı bir şekilde yenmiş takıma üçlü çektirmek nedir, maç boyu ne içtiniz hele bir anlatın.
  • beşiktaş maçına gidip rakip takıma üçlü çektiren ulvi
  • e noolmuş ki?
    "oley" diyince herifin çükünü ağzına alıp emiklemiş mi oluyorlar?
    yenilmişler, rakibi alkışlamışlar işte.
    futbol işine uyuz olan biri olarak takdir ettiğim davranış.
    olması gereken bu!
    altı üstü sikindirik bir oyun lan bu, eğlenmek için izliyorsunuz...
    şu, "çocuğumu keserim" kekoluğundan çıkalım artık rica ediyorum.
  • olm derdimiz başımızdan aşkın böylesine saçma bir yalan için “yalan bunlar, yeni açığın üst sağ tarafı deplasman tribünü adamlar o yüzden orada, bir iki denyo da alkışkamış yeni açıktan” demek bana zul geliyor ama yalana çok kolay başvuruluyor, her görülene okunana incelenmeden inanılıyor.

tanım yapacak olursam, iftiradır.
  • 1 taşla 2 kuş vurulmuş. hem rakip takıma unutulmayacak bir anı olmuş, fair play de sayabilirsin hem de kendi takımına tepkinin en güzeli verilmiş.
  • halüsinasyon etkisidir. oğlum hani stadlara alkollü içeceklerle girmek falan filan yasaktı? e bunlar stadın altına nalbur açmışlar? takımları karıştırıp rakip takımı alkışlıyorlar. aralarından bir iki yeşilaycı da durumu toparlayabilmek için protesto ediyoruz ayağına yatıyor. içmeyin demiyoruz, bokunu çıkarmayın diyoruz ama siz cebinizde tiner tüpleriyle buzdolabı poşetleriyle geziyorsunuz, böyle olmaz ki. ben bunların durumunu hiç iyi görmüyorum, devlet bu olaya el atmalı, amatem ile ivedilikle iletişime geçilmeli.

yazık la kimin takımıysa...
  • haklı tepki kardeşim adamlar ironi yapmışlar her olayida romantizme bağlamayin amk. buda bir ceşit protestodur.
  • beşiktaşlı duruşu budur.

bunlar 7 kocalı hürmüz gibi tüm takımlarda oynayan sergen'e istanbulspor'dayken küfür edip, sonra teknik direktör olunca efsanemiz ayağı çeken adamlar.

bunlar yıldırım demriören'e sövüp sayıp sonra yetmez demirören yetmez diye yalakalık yapan adamlar.

bunlar fikret orman'ı ilah yapıp sonra dolandırıldığını anlayınca paralar nerde diyen adamlar.

bunlar zımbalı şenol'un, alenen yalan söyleyip, düzenbazlık çevirip, alnından vurulmuş gibi kadıköy'den çıkışını meşrulaştırıp bjkli duruşu diye yutturmaya çalışan, ertesi sezon şenol'a ana avrat söven adamlar.

bunlar, "abubakar bizi paraya sattı" deyip arkasından küfür eden bu sene de abubakar'a sakso çeken adamlar.

bunlar türk futbolunun küçük kardeşi, şımarık çocuğu.

rakibe de 3lü de çektirirler, sakso da çekerler.

3 maç üstüste kazanırlarsa da, şenol güneş ülen, ahmer nur çebi ülen diye yaygara koparırlar.
    normal yani.

max bejekli duruşu.
hesabın var mı? giriş yap