• fizik kurallarına aykırı olay.

evvelinde beşiktaşlı olmamış/olamamış bünyenin nihayetinde galatasaraylı olması durumu olabilir. yoksa beşiktaşklı olup sonra bunu bırakmak proton iken elektron olmaya çalışmak kadar namümkün bir olaydır.
  • beşiktaş camiasının sikinde bile olmayacak olan olay.
  • tebrik ederim, hos geldiniz gercege :)
  • çok karşılaşılabilecek bir vaka değildir. ama bildiğim bir tane var ki, iyi ki de gerçekleşmiştir. (bkz: hıncal uluç)
  • gereksiz eylem.
    futbolu keyif almak, heyecanlanmak için seviyorsanız, çocukluğumdan beri yaşadığım duyguların değişmesini istemem.
  • açacagınız başlığı öpeyim...
  • tebrik ettiğim hareket. en azından beşiktaş bir kaypaktan kurtulmuş olur.
  • çok da zor bir eylem değildir. ne varmış? nesi zor olabilir ki?

len millet nelerden vazgeçiyor, memleketini, cinsiyetini hatta dinini değiştiriyor. biraz açık görüşlü olun statükocular sizi.
    beşiktaş'ı bıraktı diye hemen triplere girmeyin.

galatasay'ı bırakıp beşiktaşlı olacam derse de eyvallah, yolun açık olsun kaarşim diyin geçin. bu kadar mı zor yani?

sanki kessen siyah-beyaz ya da başka iki renk akacak. matah!
    ben galatasaraylıyım ama belki değiştiririm ilerde ya da hiç tutmam.
    herkesin takımına kimse karışamaz.

hoşgeldin kaarşim.
    takıldığın yerlerde "bizim uefa kupamız var" diyebilir ve dört yıldızın tadını çıkarabilirsin :)

unutmayın, futbol bir oyundur.
  • sigaarayı bırakıp içkiye başlamak gibidir.
  • beşiktaş'ı tutuyorum ve neden tuttuğumu bilmiyorum ama bir kere tuttum bu takımı. ayrıca fanatik de değilim. bu takım ister dünyayı mahvetsin ister dünyayı güzelleştirsin yine de birakmam. belki başka takımlara sempati duyabilirim ama tutmam onları. çünkü başa gelecek her kimse takım da o yönde yol alır. bazen, bıraksam mı takım tutmayı , diyorum kendi kendime ama neden bırakmam gerektiğini de kendime açıklayamıyorum. önce neden takım tuttuğumu kendime açıklayabilsem belki birakabilirim(gerçi bir iki tahminim var ama neyse ).
    artık kabul ettim ben bunu; sevsem de sevmesem de tuttum bir kere. bu arada tuttuğunu koparacak biri de değilim.
hesabın var mı? giriş yap