• girişimciler arasında haklarında çok iyi şeyler konuşulmuyor, işin doğrusunu öğrenmek için buradan geçmişte yatırım almış şirketlerle konuşmakta fayda var.
  • kısa bir süredir kendilerini tanıma fırsatı buldum ve başta joachim behrendt olmak üzere oldukça donanımlı ve çok sıcak insanların bir araya geldiği bir şirket olmuş. yaptıkları iş konusunda ayrıntılarına hakim değilim maalesef ama kefilim iyi çalışıyorlar *
  • türkiye'nin en aktif melek yatırım ağı şöyle ki 2013 yılında kurulmuş olmasına rağmen 14 yatırım yapmışlar. kurucusu joachim behrendt , türkiye ve almanya girişim ekosisteminde çok aktif bir yatırımcıdır , kendisi ile bir etkinlikte tanışma fırsatı yakaladım zamanı olmamasına rağmen beni dinlemiş ve ofise davet etmişti. fikrimiz yatırım almamış olsa da ilgisi ekosistemdeki diğer yatırımcılara göre oldukça üst düzeydeydi.
  • her ay kolektif house'da startnowhow adlı bir seminer düzenliyorlar.kendi bünyelerinde bulunan girişimci,yatırımcılar buraya gelip konusma yapıyor.nasıl girişimci olunur, girişimcilikte neler önemlidir gibi konuları ele alıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap