• hiçbir geleceği olmayan saçma sapan bir platform. zaman kaybı olarak tanımlayabiliriz.
  • nedir bu ekşinin kuşlardan çektiği?
  • vallahi inşallah başarılı olur da şu ekşi tekelini kırar dediğim sözlükümsü. ama bir açtım ki; aboooww çomar kaynıyor. imla, format falan hakgetire. ankara kuşu para verecem deyince millet doluşmuş.

yemin ediyorum "sözlükten paralarını almak isteyen yazarlar şu hesaba işlemlerini başlatabilmek adına para yatırsınlar" desen bayağı adam dolandırırsın.

eğer bu hızla üye alımına devam eder ve kalitesi "reis yol yabdı, ararun 155'i" seviyesinde kalırsa bir cacık olmaz. haa keşke olsa da gerçekten içerik üreticilerine veya katılımcılarına da biraz paylaştırsa. ne olur ne olmaz diye hesap bile açtım. *

tabi sözlüğün kurucusu bir ak troll olunca insan arkasında başka şeyler mi var acaba diye düşünmeden edemiyor. fişleme amacı da olabilir. sonuçta bir troll bu.

kuş her seferinde para verme vaadinde bulunuyor ama değirmenin suyunu söylemiyor. senin o minicik sözlüğün ne yapacak da para kazanacak.

buraları takip ediyorsun biliyorum, twitter'da paylaş da ben de burada yazayım kuş efendi.
  • sözlük formatından bihaber olan internet sitesi, sözlük demeye dilim varmıyor.

forum açsaydınız keşke. gerçekten yapıcı bir eleştiri olarak söylüyorum. formata uyan bir allahın kulu yok.

inci sözlüğün siyasi versiyonu tam ve doğru tanım olur sanırım.
  • ankara kuşu isimli siyasi operasyon hesabı tarafından promote ediliyor.
  • bir ara memurlar.net'in de vardı. ilk açıldığında kitapyurdu için puan veriyordu. üye olup biraz goy goy yaparak 50tl'lik hediye çeki kazanmıştım. güzel kitaplar almıştım.
    yalnız aynı şeyi burada denemeye cesaret edemedim.
    dilin kemiği yok, iki eleştirelim dersin, al başına belayı.
    gördüğüm kadarıyla, körler sağırlar birbirini ağırlar durumu mevcut. sürekli goy goy. farklı birşey dile getirebilen yok.
    nitelik olarak bir sözlük olması imkansız. daha ziyade tek tip insanların bir arada takıldığı whatsapp grubu havası var.
    mevcut ortamda geleceği yok. korku ve şüpheyle ne yazabilirsin ki? fişleme yapılmadığına ikna olmam çok zor.
  • ammmananananna
  • garip bir şekilde twitter de ünlü olmuş anonim kişilerinin bir şekilde gündemde tutmaya çalıştıkları oluşum. tahminim içerik sıkıntısı çeken anonim hesapların kolu kanadı olacak.
  • günlerdir ankarakuşu'nun üye toplamaya çalıştığı ve arkadaşının oldugunu söyledigi sözlük.
    para yada gelir için yapmadıkları aşikar ama sebebi ne acaba?
  • akp eskilerinin kuracağı yeni parti’nin sosyal medya reklamını yapmak amacıyla kurulduğunu düşündüğüm platform.
hesabın var mı? giriş yap