• bazı etkinliklerde, bilet yazdırma ücreti olarak 6 lira alan firma.
    alternatif yoksa ve biletix’ten almak zorundaysanız, sitesindense gişelerini tercih edebilirsiniz.
  • desteklenmesi gereken kampanyadır. gişelerden almaya çalışarak ben kendimce protesto ediyordum.
  • başka yerden bilet alma alternatifi olmayan etkinlikler için ne yapacağımızı düşündüğüm ve fazlasıyla hak verdiğim boykottur. ama cinemaximum gibi bir tekelleşme söz konusu burada da.
  • tiyatro biletini aldığımda da benim de karşılaşıp şok geçirdiğim bi durumdu ve gittiğiniz yerde de ciddi ciddi biletin çıktısını istediler benden. telefondan göstereyim pdf halini dediğimde burun filan kıvırdılar. lan ben bu dijital şey için 3,5tl para verdim 10 sn koltuk numarama tarihe bak bi zahmet gerizekalı.

sonuna kadar desteklediğim olay. grupanya'ya filan bakın arada aynı sahneler daha ucuz olabiliyor bu arada.
  • katılmamak mumkun degil.
    kac sefer bilet alma kısmının sonuna kadar geldikten sonra, o zorla istedikleri komisyonu odemek istemedigim icin almaktan vazgectim.
    etkinlige gitmekten de vazgectigim cok oldu.
    almayin.
  • zaten isteseniz bile kullanamıyorsunuz. leş ötesi bir internet sitesi ve altyapıya sahipler.
  • desteklemiş olduğum kampanya.
  • cidden aldıkları paralar anormal fazla bi de bilgilerimizi çaldırmışlardı geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam, bu nası bi kazıktır insan hayret ediyor
  • up
    şahsen yukarıda anlatılan uygulamalarından dolayı artık kullanmıyorum. gösteriye gitmekten vazgeçtiğim dahi oldu.
  • pdf bilet vermek için aldığı 3.5 lira yüzünden etkinliğe gitmeme kararı alarak katıldığım boykot. böyle zihniyetin ta içine tükürsünler.
hesabın var mı? giriş yap