şükela:  tümü | bugün
  • aşıdan sonra "ulan bunlar bana vurmadı heralde ha" diye gezerken, ertesi gün uyanınca tam anlamıyla hırtma hışır olduğum durum. zombi gibi gezdim 1 gün boyunca, neyse ki ertesi gününde normale döndüm.

edit: başlık başa.
  • duş almakla alakalı olabilirz bizim ailede de 2. doz aşı olanlara 24 saat boyunca duş almamamız söylendi geçmiş olsun
  • serum yemek vs iç organların iflası

tercih sizin...
  • hem ilk hem de ikinci dozdan sonra duş alan bir kişi olarak her iki fondan sonra yaptığı hafif sersemlik hissinden başka bir etki olmadı.

ayrıca kuzenler ve kardeşler olduğuna göre sizin ailenin genetik özelliklerine bağlı bir etki olamaz mı?
  • 2 dozdan sonra da ilerleyen gün ve saatlerde bol alkol tüketimi gerçekleştirdim, ilk dozda kol ağrısı ve halsizlik varken, 2. dozda kolum bile ağrımadı desem yeridir. herkesin bünyesi farklı, gidin korkmadan aşınızı olun
  • yamulmadım ayaktayım. dertlerimle baş başayım. *

tamam olmadı bu. gidiyorum ben yürüyüşe.
  • banyo geyiği sadece lokal reaksiyonları engellemek içindir. aşı olduğun yeri koruyabilirsen istediğin kadar duş al. gerçi duş alırken aşı bölgesinde reaksiyon yaşamak da çok düşük olasılık.

ben her iki dozda da duş aldım, aşının şiddeti aynı. şu an için 2.dozun 4. günündeyim. tam anlamıyla çok iyiyim diyemiyorum ama acillik olacak kadar reaksiyon yaşamadım. aşıdan sonraki günlerde dinlenmek çok önemli. iş verenler 3-5 gün izinli saymalı çalışanlarını.
  • duşla alakalı.

31 çekerseniz etkisi artıyor.

1 hafta cinsel perhiz
  • duş ile ilgisi yok 2.dozun sendeletmesinin..ilk dozda eve gelir gelmez duş almıştım ve sadece gece yarısına kadar belki psikolojik belki değil hafif baş ağrım olmuştu onuda yatarken aldığım ağrı kesici ile giderince sadece 1.5 gün süren kol ağrısı hissetmiştim..
    ama 2 doz canımı yakmaya devam ediyor bugün 2. gün olmasına rağmen kırgınlık ve kol ağrıları devam iki kolumda da ağrı var aşı olduğum kol bu ağrı ile en az 1 2 gün daha sürecek gibi..
    ilk dozu cuma günü olmuştum hafta sonu evdeydim belki dinlendiğim için daha az sarstı 2.dozu çarşamba olunca dinlnemedigim uyuyamadığım için etkisi daha çok olabilir..
    olacaklara tavsiyem cuma öğlenden sonra olsunlar enazından hafta sonu dinlenirsiniz..
    t: her nimetin bir külfeti vardir..
  • koyunlar bütün hayatlarını kurttan korkarak geçirirler, en sonunda çoban tarafından yenirler.

sizin durumunuz biraz böyle aşıcı kardeşler. hadi selametle.