• kıllı olması
    kıl derken yanlış anlamayın birazcık kıl olabilir hç laf etmem ama kol kılları benimkinden daha fazla olan kız gördüm ben ben erkek olmama rağmen "fazla" kıllardan rahatsız oluyorum kıza sorduğumda "ben seviyorum onları" diyip okşuyor arkadaş
  • kaliteli kadınların da zaman zaman kalitesiz olarak algılanmasına sebep olabilecek şeylerdir.
  • sokak ortasında el alem var demeden kavga etmesi, serseri gibi konuşması
  • kalitesiz adamlarla takılması
  • gevşeklik, yakın erkek arkadaş muhabbeti. kızdan çok erkek arkadaşı olması. bir de muhtelif yerlerindeki kıllar (burun, bıyık, bacak v.s) :/
  • facebookta atarlı sözler paylaşması, ebru gündeş'in yıllanmış şarkılarını paylaşması, s yerine $, e yerine € kullanması ve bol miktarda !! ## ** içeren cümleler kurması...

ha bir de unutmadan facebookta çirkin sevgilisiyle koyduğu fotoğraf slaytlarını (müzikli) paylaşması
  • kalitesiz insan yoktur farklı sosyal sınıflar, farklı yetişme tarzları vardır. eminim ki baska insanlara göre de burda yazanlar "kalitesiz"dir.

ayrica insanlara kalite kontrol yapmaya çalışmak da ukalalık, kendini beğenmişlik, daha da ötesi kendini bilmezliktir.
  • açık ara gülüşü,
    geçmişi yani ailesi veya soyu vs. değil kendi seçimleriyle yaptığı hatalar ve bundan aldığı dersler,
    sevenlerine ve kendine olan saygısı.
  • bikininin altı yerine şort giymesi.

üstünü giymesini biliyorsun. altını da giyiver. neyi kimden saklıyorsun? açacağın kadar açmışsın zaten.

kendinle çelişiyorsun bence.
  • bir insani kalitesiz yapan detaylardan degilse detaylarin hepsi cinsiyetçiliktir.yukaridakilermgibi mesela.
hesabın var mı? giriş yap