• tinere ve baliye teşviktir, başka bir şey değil. daha fazla vergi almak için olamaz çünkü tüketim ciddi şekilde azalacak artık.
  • göbeksiz bir gençlik yaratacak olay. biraya abandığım yıllarda tepsi-masa yerine göbek kullanır olmuştum amk.
  • acı vericidir.
  • " neyle kafa olacaklar? " sorularını beraberinde getirir. ot mu çekelim amk. merdiven altı uyuşturucu mu arayalım?
  • dün sürekli gittiğim efes bayisinden 50'lik carlsberg için 5 tl verip üzerine 25 kr almamla başıma dank eden gerçek.
  • kazıklandığınızın resmidir.
  • sigaradan ucuz olduğu için benim gibi alkol kullanmayanları alkole teşvik eden durumdur. böylece otlakçılardan da kurtuluruz. mis.
  • efes xtra ve kırmızı tuborg için geçerli durumdur.

şişe tuborg gold ve efes'in fiyatı 4 tl'dir.
  • yanına sigara alınamaması için yapılmış olabilir. bizi düşündükleri için yapıyorlar. ceplerine para girmiş girmemiş umurlarında değil. birasız sigara çekilmez desen anlamazlar ama. asgari ücreti de 100 lira azalttıklarına göre her hangi bir savaş çıkması durumunda hazırlıklı olacağız. birçok olayı gelen zamlar neticesinde tamamen ayık bir şekilde kaldırabiliyoruz. kesinlikle gerçekten güçlü bir milletiz.
  • avrupa'da restoranda cafede bile biranın 2 euro olduğunu görüp dumura uğramaya yol açan türkiye gerçeği. orada da su 2,5 euro oluyor, o da ayrı bir mesele tabii. burada da öyle olsa koymaz ama su yerine bira içeriz aq. sonuçta bir içinde de su var. bir de hayat tarzına müdahale yok mu demiştiniz?
hesabın var mı? giriş yap