al da at dercesine

  • bıçkın (486)
  • 632
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

six pack

--- spoiler ---

mekik cekmenin baklavaları cikaracagina inananlar vardir.

--- spoiler ---

once tanim yapistiralim. duzgun beslenme, siki cardio antremani ve duzenli ama tek duze degil cesitli abdominal calismasi ile ortaya cikan kas grubunun ismidir.

simdi basa donecek olursak; mekik cekmek karın kaslarını çalıştırır. bu doğru. ancak güllüoğlu'ndan bi tepsi alıp eve giderken aç insanlarda ya da şekeri düşmüş hemcinslerinizdeki heyecanı vucudunuzdaki baklavalarınıza bakanlarda da yaşatmak istiyorsanız bundan çok daha fazlasını yapmalısınız. mesela. plank. efendime soyleyeyim adami yamultan ama en bi işe yarayan bara asılarak bacak kaldırma.. sirti kuvvetlendiren, barfiks cekmenizi kolaylastiran- ki barfix cekmek icin ihtiyacınız olan sıkı bir karındır- ters mekik gibi hareketleri de antrenman programınıza ekleyin.

unuttum sananlar için de son yazı, hatırat tadında gelsin. duzenli kardio yapmazsanız, yağ oranınız azalmaz, haliyle kaslarınız ne kadar gelişirse gelişsin, görünmezler. dışarıdan 3 numara cam filmi kaplanmış başbakan otosu gibi dolanırsınız ortalıkta...

bu arada duzenli cardio antremanı markete gider tadında yuruyus degildir. bilenler bilmeyenlere aciklasin neticede bilgi paylastikca cogalir, etrafınız bencilse bir mesaj uzaginizdayim der daha sonra da kacarim.

esenlik, guzellik sizin olsun. kalirsa bana da biraz birakirsaniz o da sahane olur.

isaac newton tadinda pesin edit: plank yaparken soyle bir muzik isinize yararmis. ben oyle duydum.

devamını okuyayım »
13.09.2011 08:49