asilvakur

  • 1629
  • 24
  • 8
  • 1
  • bugün

acun ılıcalı

"toplumun yapısına göre programlar yapıyor"

reytinglere bir bak istersen kardeşim. bu ülkede yılların medya patronları / televizyon programcıları bile acun kadar olamadılar. evlilik programlarındaki saçma insanlarla çekilen çin malı dizileri ya da emlak avcısı zımbırtılarını mı istiyor millet? yetenek sizsiniz battı, survivor ve o ses de 'eh işte' durumunda, başka da bir şeyi yok adamın. fakat ne hikmetse hala daha servetine servet katıyor, hala daha başka ülkelerde program yapacak parayı buluyor. az biraz ekonomiden ya da medya sektöründen anlayan adam bile bilir bunun mümkün olamayacağını.

şu adamın yaptığı şeyin neresi başarı? nasıl başardı? tamam anladık, ilk zamanlarında reytinglerde hep birinci geliyordu. fakat canım kardeşim, türkiye tarihinde bir bu adam mı var böylesine başarı sağlayan? uygur kardeşler'e ne oldu? osmantan erkır'a ne oldu? bbg evinin yapımcısına ne oldu? yılların okan bayülgen'ine, beyazıt öztürk'üne ne oldu? gülhan şen'e ne oldu? bu insanlar da kraldı bir zamanlar. hangisi kanal satın alabildi? hangisi format satın alabilecek paraya erişti? en boktan programın bile yayın hakkı kaç para biliyor musun? acun gibi biri, sıradan bir muhabirken, nasıl oldu da format satın aldı? arkadaşlarının evinde kalacak kadar bitik bir durumdayken, pantolon dikkanı batmisken, o kadar maddi sıkıntının içinde nasıl oldu da format satın alabildi? şimdiki muhabirler neden böyle yapamıyor kardeşim? ünlülerle takilan muhabir bir kadın var mesela, başaralı ve sevilen bir insan, fakat neden acun gibi olamıyor? çünkü acun'un, ak parti milletvekili olan bir amcası var, fethullah gülen (dolaylı yoldan) ve adnan oktar (doğrudan) ile bir mazisi var, bu lobinin içerisinde bir payı ve/veya bir misyonu var..

acun ılıcalı, kanalındaki programlara çıkıp bazı cevaplar veriyor ama bu işler böyle saman adam dövmekle, iki cümle edip susmakla olmaz. ak pak bir insansan, çatır çatır cevaplarsın canlı yayında. karşında kendi adamların yerine, kaybedecek bir şeyi olmayan ve argüman üretebilen insanlar olur.

devamını okuyayım »
27.03.2018 00:37