asklepios26eses

  • 5867
  • 9
  • 3
  • 0
  • 3 gün önce

yılbaşı için hiçbir planı olmayan insan

önce kız arkadaşımla yunanistan'a gidelim dedik. ben gittim vize aldım. bu arada ailem de birlikte kutlamak için planlar yapıyordu, onlara tatile gideceğimi söyleyemedim. sonra kız arkadaşım havanın karlı olacağını arabayla dönüşte sorun yaşayacağımızı söyledi, o yüzden biriken millerle avrupada bir yere gidelim dedik. kendisinin bir de uçak korkusu olduğu için uzun bir yolculuk olsun istemiyor. ben barcelona dedim o amsterdam dedi, amsterdam da karar kıldık. ama tüm otellerin doluluk oranı yüzde yüze yakın, airbnb fiyatları uçmuş, aileme ise hala tatil planlarımdan bahsedemedim. ne var yani he bir arada evde otursak. tatil için gerilir mi insan, ben gerginim.

derken benim bir kız arkadaşım olmadığını hatırladım. bir ailem zaten yoktu. sonra psikiyatristim geldi hastanedeki odama iyiye gidiyorsun asklepios26eses dedi.

içimden bu ne görgüsüzlük amına koyayım dedim. yılbaşında planım yok demek için barcelonadan girdim amsterdam çıktım yunanistandan geçip aileme girdim sonra planım yok dedim. yemin ederim bu psikiyatristim gerizekalı.

edit: konuyu anlayamayanlar olmuş.

(bkz: bir üstteki yazari itin götüne sokup çıkarmak)

devamını okuyayım »
28.12.2015 10:27