şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
8892 entry daha
  • (bkz: peter sellers)
  • para için herşeyi yapabileceğini hepsiburada reklamında kanıtlamış veteran standupçı.

not: cem yılmaz'a inanıp "beğenmezsem iade ederim" diye hepsiburadadan birşey almayın sakın. ürün iade etmek için kutusunu kesinlikle açmamış olmak, ürüne 5 metreden fazla yaklaşmamış olmak, ürünün yanında küfür etmemiş olmak ve kpssden 90 üzeri pual almış olmak gerekiyor.
  • halil söyletmez'in atanmış hali. benim anlamadığım şener şen gibi bir sanat abidesi nasıl bu herif ile aynı filmde oynamış. insanın hafsalası almıyor.
  • sivilceli ergenlerin, youtube çöplüğünün yarı ünlüleriyle bir tuttuğu, efsanedir.
  • gösterisinde yaptığı fıtık esprilerindeki detayların hepsini fıtık sahibi olunca daha iyi anlıyorsunuz. aileniz dahil çevrenizdeki herkesin bir fıtık eksperi olduğunu anlıyor, fıtığın tedavisiyle ilgili yüzde 99.9'u sallamasyon çok acayip türlü bilgiler ediniyorsunuz. bi süre sonra cahillikle baş edemeyip konu ile ilgili konuşmaktan kaçınıyosunuz. seni şu an daha iyi anlıyorum. o fıtıkların ben hamısına koyim.