bu nick alindi

  • çetrefilli (386)
  • 720
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

tinder

ortada taş diyebilecek ve 'high society' tipte dolaşan adamların kezbanlığını görmüş olmamı sağlayan uygulama.

olaya gelmeden önce merak edenlere not. ortalama bir kadın her beğendiği adamla sevişme, ve bunlardan çoğuyla yatma, bir kaçı ile de ilişki yaşama potansiyeline sahip ve ortalama bir erkek için ise durum malesef tam tersi.

kızlar, pek fazla sevinmeyin çünkü yakın arkadaşım bir çocuğun 'ben niye hiç kimseyle eşleşmiyom, bu uygulama çalışmıyo yeaa' demesi üzerine bir de ben deneyeyim deyip eleye eleye iki 'like' attıktan sonra uygulamanın bana verdiği ayarı görmem ve dumur olmam bir oldu. 'you are out of likes' dedi! adam o kadar çok kızı beğenmiş ki günlük beğenme limitini doldurmuş. 'rfhgvkhgjrtheı' diyorum sadece. böyle bir olgunun olduğunu hiç bilmiyodum lan.

neyse gelelim bu yakışıklı karizma görünümlü erkeklerin çoğunun rezilliğine,kezbanlığına ve ezikliğine. profiline 'kızlar amaç belli kasmayın ehühehe' yazan mı dersiniz. eşleştikten sonra ilk sorduğu sorulardan birinin 'tek mi yaşıyorsun ailenle mi' olan mı. ya da normal adam gibi konuşup whatsapp verdiğin adamın laf arasında 'sabah kahvesini de beraber sabah 6'da içeriz' demesi, karşılığında benim 'oha o saatte ne alaka' demem üzerine, 'eh beraber uyancaz ya' diyerek buluşcağımız gecenin sevişmesini garanti altına almak istemesi mi.

allah belamı versin bunlrdan daha 'loser' tip olamaz lan. ve gerçekten inanamayacağın adamlardan böyle kezban hareketler görüyorsun ya, işte o anda hayata dair son umut da kanatlanıyor arkadaş. ulan mahalle bakkalı sarksa, azgın anına denk gelse verirsin de, fahişe olsan şunlara vermezsin yemin ederim.

sevişmek istemeni anlarım. fakat bu ne bozukluk ve vurdumduymazlık yahu. bir kere harbiden hiç kimse escort değil mk. hadi ikiniz de azgınsınız, yaz profiline git eşleştiğinle yat bitir işini. ama insanlık diye bir durum var. buluştun, beğenmedin, baktın muhabbetin sarmadı, tenin uymadı, yatmaz kız senle, ya da sen onla. ne bileyim belki belki çok muhteşem bir date'in olur tkerar tekrar görüşmek hatta ilişkini ilerletmek istersin (bakın amacım bu demiyorum hiçbir zaman, ama saygı duyarım olana da, amacı sevişmek olana). belki de gayet normal buluşup sevişirsin de. her şeye ve hepsine saygı duyuyorum ama. bunları dile getirmek neden? resmen kezban tripleri. pipim kıymetli, eğer buluştuysam, seks yapıcaz mod.

siz değil misiniz sayfalarca evlenmeyeceksek ayrılalım kadınına kezban yaftası vuran. bu yapılanın ne farkı var allasen? adam resmen sevişmeyeceksek olmaz, bak sevişiriz di mi diyo lan. vöesçjıocet.

ulan akşama kadar şurda kezban diye saydırıyosunuz ama bunun üzerine kezbanlık yok yemin ederim. adam resmen garantilemeye çalışıyo, ön onay alıyor, 'bak yatarız haaaa', 'amaç da bu zaten sen de öyle düşünüyosun di mi?' diyor,onay bekliyor lan. saygı duyun lan biraz saygı. yemin ederim her şey müstehak size. hipster görünen ezik hayvanın biri ile de son geçen diyalog bak mesela;
-ben de çok yoruluyorum ya
-aman yorulma seyahate çıkıcaksın
-evet uyumam gerek aslında, uyuyamıyorum da. belki sen uyutursun dönünce.

bak haspama. he gülüm he. tamam annem vericem korkma. 1.5 gün yazma zahmetinde bulundun ya korkma vericem. üç tane sakallı şekil foton var ya vericem. aman korkma kezo. taaaa oralardan gelip muhabbetin boka benzediği için sıkıntıdan patlayıp geri göndermem, çünkü 'verme sözü' verip 'evet' dicem cevap olarak di mi. allahın aç gözlü görmemiş kamilleri sizi. bsg. daha çok sorgulamaya devam edersiniz bu uygulamayı!

devamını okuyayım »
08.09.2015 00:00