d3d9 dll

  • 356
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

astral seyahat

birkaç gün önce izlediğim "the x files" dizisinde yaşanan bir olayla birebir örtüşüyor yaptığını söyleyenlerin anlattıklarıyla.

--- spoiler ---

dizide fbi ajanı amcamız ölüler alemine geçip komadaki bir suçluyu sorgulamak istiyor. yaptığı araştırmalar sonucunda zehirli bir mantar türünün vücudu kısmen işlevsiz bıraktığı bilinci kapattığı için ölüler alemine geçip suçluyu sorgulayabileceğini düşünüyor. bir doktor ablamızla anlaşıp bu mantarı bulup kendisine enjekte etmesini istiyor. ertesi gün ablamız elinde o mantardan üretildiğini idda ettiği birkaç hapla çıkageliyor.amcamız hapı içip rüyalar alemine dalıyor suçluyu sorgulayıp geri dönüyor. sorgulama sonucunda diğer ortakların yerleri tesbit ediliyor yakalanıyorlar. bütün bu olaylar bittikten sonra doktor ablamız ajanın yanına gelip o içtiğin hap sadece vitamin hapıydı sana uyuşturucu hap verip ölümüne sebep olabileceğimi düşünmedin umarım diyor. ajanımız kısa bir error verdikten sonra telkinin ne kadar güçlü olabileceğinin farkına varıyor. ajanımız hapın kendini uyuşturacağını düşünerek hapı attı kendi kendini telkin etti hapın uyuşturucu özelliği olmasa bile zihni amcamıza oyun oynadı.
--- spoiler ---

sonuç olarak kendinizi yeterince telkin ederseniz sizde astral seyahate çıktığınızı düşünebilirsiniz. beyniniz size bu oyunu oynamaktan geri durmayacaktır. hatta iyi bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz.

devamını okuyayım »
09.12.2017 16:14