deutf

  • azimli
  • hırçın golcü (292)
  • 2207
  • 44
  • 13
  • 0
  • dün

aziz yıldırım

hakkında fenerliler tarafından yazılan "yeter artık" temalı entry'ler en beğenilenlere giriyor. tamam zamanında ben de destekledim ama iş çığrından çıktı demiş mesela birisi.

arkadaşım;

bu adam 100 yıllık kulübünüzün adına şike lekesini sürdüğü zaman fenerbahçe taraftarı hapis çıkışında törenle karşıladı.

mahkemede galatasaray-sturm graz maçını izletti, fenerbahçe taraftarı bu ne ciddiyetsizlik demedi.

mahkeme+uefa+cas onaylı şikesine rağmen fenerbahçe taraftarı bu adamdan hesap sormadı.

aziz yıldırım bütün dünya bize komplo kuruyor diye mağdur rolü yaptı, fenerbahçe taraftarı peşinden gitti.

uefa çatırdayabilir dedikten sonra 2 yıl avrupa'dan men cezası aldı, fenerbahçe taraftarı bu adamı tekrar başkan seçti.

yargıtay hapis cezasını onadı, aynı gün fenerbahçe taraftarı tayyip'e yapılan gibi bir havaalanı karşılaması düzenledi.

ırkçılık yapan taraftarı basın toplantısına çıkarıp o muzu eboue'ye ırkçılık yapmak için değil, muslera'nın götüne girsin demek için salladım dedirtti, fenerbahçe taraftarı bunun yalan olduğunu herkesten çok daha iyi bildiği halde tepki göstermedi.

ali ismail korkmaz'ın adını kullanarak tişört satıp milletin gazını aldıktan sonra basın toplantısında hükümetimizin arkasındayız dedi, fenerbahçe taraftarı bu olaydaki saçmalığı anlatmaya çalışanlara "paralel", "fransız" gibi lakaplar taktı.

boşuna kıçınızı yormayın ben ne dersem o olur dedi, fenerbahçe taraftarı gıkını çıkaramadı.

bütün bu karıştırdığı haltlardan sonra avrupa'dan men edilen, üzerine şike lekesi sürülmüş formasına istediği paralara sponsor bulamayınca kutsal formamızı reklamla kirletmeyiz ayağına yattı, fenerbahçe taraftarı formanın arkasındaki eşşek kadar ülker yazısını görmezden gelip büyük başkan haklı diyerek yine arkasında durdu.

bu adamın yaptıklarının bu noktaya gelmesi sürpriz değil. daha geçen sezonun sonunda mikrofonu eline alıp tribünlere paralı köpekler dedi. bu bile o adamın o koltukta daha fazla duramaması için yeterli bir sebepken sırf fenerbahçe adına şike yapan şu adamın yaptıklarından ötürü takımınız ceza almasın, yırtsın diye her şeye göz yumdunuz. yeri geldi o meşhur fenerli çirkefliğine yattınız. adam da desteği bulunca diktatörlüğünü ilan etti.

uzun lafın kısası o "zamanında ben de destekledim ama" cümlesindeki "zaman" bu adama karşı durulması gereken zamandı. aklı başında fener taraftarı bile duygularını mantığının önüne koyarak bu adamın şike yaptığını bile bile, ne olursa olsun ama fener ceza almasın diye her şeye göz yumdu. bu adamın bunları yapabilecek seviyeye gelmesine en başta siz katkıda bulundunuz. şimdi de yaptığı her pisliğin sonuçlarına katlanacaksınız.

devamını okuyayım »
10.08.2014 11:49