dondurmayacipsbananadam

  • 1512
  • 47
  • 3
  • 0
  • 3 gün önce

bombalı saldırıların bitmesi

referandum tartışmaları başlayıp tasarı meclise geldiğinde terör nedense bitti bir anda. eğer meydanlarda yapılan "pkk hayır diyor o zaman evet deyin" goygoyu bir nebze doğru olsaydı aynı teröristler bu süreci baltalamak ve mümkünse iptal ettirebilmek için ülkeyi 7 haziran sonrasının 10 katı kan gölüne çevirebilirlerdi.

mit aynı mit, polis aynı polis. eğer terör vardı da referandumla eş zamanlı olarak terörü bitirdiyseniz demek ki bilerek müsade ediyordunuz. eğer terörü bitiren siz değilse teröristlerse bu referandumun amacını tekrar sorgulamak gerekir. pkk evet mi diyor hayır mı diyor goygoyundan önce kandile seçim sandığı mı kurdunuz onu izah edin.

gerçi demek ki "hdp-chp-pkk-abd-fetö hayır diyor" yetmedi ki suni bir krizle "bakın avrupa da hayır diyor"u daha seçime 1 ay olmasına rağmen devreye soktunuz. benim korkup seçim yaklaştıkça nefretle ve milliyetçilikle toplanamayan evet oylarının yine 1 kasım gibi terörle korkutarak toplanılmaya çalışılacak olması.

%51 evet çıksa milli irade tecelli etti diyecek kaypakların %51 hayır çıkınca milletimiz kaosu seçti buyurun terör örgütleri meydan sizindir diyecek olması da ayrı bir sorun.

devamını okuyayım »
14.03.2017 08:49