kanepenin altindaki bocek

  • 1164
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

lc waikiki

her giyim markası gibi iyi ürünleri de kötü ürünleri de olan firmadır. mevsiminde satılan ürünlerin fiyat scalasından hangi ürününün bir mevsimde sizden ayrılacağını , hangi ürününün iki ya da daha çok sezon sizinle yola devam edeceğini anlayabilirsiniz. bir de tabi ürün etiketlerini okuyarak hangi ürünün ne cins kumaştan yapıldığını ve daha dayanıklı olacağı hakkında çıkarımlarda bulunabilirsiniz. tabi bunlar her firma için yol gözsterici olan kriterlerdir.
lc waikikide öyle abartıldığı gibi iki yıkamada ağzı gözü yamulan , renk atan , toz bezliği bile yapamayacak hale gelen ürünleri yoktur ya da buradan aldığım kıyafetleri allah ın her günü işe giderken giydiğime ve hala gardrobumda en eskisi 5 yıllık ve hala mis gibi durumda olan kazak , bluz , pantolon ve kaban gibi bir sürü ürün olduğuna göre bana böylesi denk gelmemiştir.aldığınız ürün üç yıkamada dağılıyorsa sorunu kendinizde aramadınız gerekir ve işi bilen birinden yıkamaya dair tüyolar almanız yararınıza olur : ürünleri daima ters çevirip yıkayın , 30 dereceden daha sıcak suda yıkama yapmayın , sıvı deterjan kullanın (perwoll ve muadilleri bu konuda işinize yarar ) , en önemlisi ise dışarıda giydiğiniz cicilerinizi 1200 devirde sıktırısanız başınız dertten kurtulmaz , suda bırakma ya da hassas sıkma bu gibi durumlar için icat edilmiş şeylerdir.
ayrıca düz renkli ve v yakalı ince ya da kalın kazakları , xside hariç pantolonları her ortamda giyilebilecek hoşluktadırlar. internet mağazasından ya da diğer mağazalarından yaptığınız iadeler de ise asla sorun yaşamazsınız.10 sene evvelki ürün kalitesinin biraz bozulmuş durumda olması ve mağazalarının bulunduğu semtlerin tercihlerine göre ürün getirmeleri tabi ki eksi olan yönleridir.
beğenmeyen ya da ortamın kokusundan rahatsız olan kişiler içinse daha uygun ve kapısında müşterilerin miskler amberler ile karşılandığı mağazalar tabi ki vardır , buyursun oradan alışveriş yapsınlardır , bizi fakirliğimiz ve kalitesizliğimizle başbaşa bıraksınlardır , başka ihsan istemezdir.

devamını okuyayım »
09.04.2013 14:52