kirlikedi

  • 1583
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

yeni başlayanlar için oral seks

çok beğenilince devamını çektim.
(yalan lan, erkek kısmına sözüm vardı, ondan yazıom, daha da ağzımdan oral'ın ooooo'su çıkmaz haa.)

daha önce bağyanlara yönelik tavsiyeleri yazmıştım ya hani, (bkz: #21568680), amma işe yaramış, ne ilişkiler kurtulmuş, ne soru işaretleri yok olmuş, ne vajinismuslar çözülmüş be kardeşim. oluk oluk akmış gençler. gelip nickaltıma çaput bağlayan mı ararsın, hayır duasını mesajla gönderen mi, boşalırken arayıp dinleten mi...hepsi sağolsun, varolsun, maksat gençlere bi ablalık etmek.

şimdi de erkeklere yönelik olanları yazıyorum. çoğul kişilikli olmak böyle bişey işte nabarsın. zengin gösteriyo insanı. önce soft tavsiyeler, sonra hard olanları yazdım ki hem okunsun hem de sona doğru heyecan artsın. *dilçıkar*

e hadi o zaman buyrun beyler, pisssmmm..

tavsiye-1: öncelikle kadının nabzı atıyor mu, bi kontrol edin. (çok acımasız başladım lan.)

tavsiye-2: nabız atıyor ve partneriniz nefes alıyorsa, oral sex'in en güzel başlangıç noktasının dudaklar olduğunu hatırlayın. öpüşün bebeğim, öpüşmekten yorulmayın, ama dozunda bırakın her şeyi, abartmayın. sihirli cümle: güzel öpüşen adamın kötü oral sex yapması mümkün değildir! kapiş?

tavsiye-3: dudakları somurma, bu insanın bi anası-babası, mahalle bakkalı var. "şordon 2 pokot mokorno" diye alışveriş yapmayı kimse istemez. sakin ol, dilini vidanjör gibi kullanma.

tavsiye-4: eller! eller! eller! (bu sadece bir yıldırım gürses şarkısı değildir.) ellerini kullan, o ellerin bacak arasına indiği an var ya, işte o anki o titremeyi hissettirmelisin karşı tarafa. gerisi tırt bebeğim.

tavsiye-5: partnerini tanı! bak bu çok önemli. hatta neredeyse en önemlisi. tanı derken, adını bilmediğin kadınlara yap demiyoruz, anladın sen onu, tanı her santimetrekaresini.

tavsiye-6: karşı tarafı tart. patates çuvalı gibi kaldır demiyorum, partnerin oral sex'ten hoşlanıyor mu, daha önce bunu konuştun mu, çünkü bazı hanım kızlarımız bundan hiç ama hiç hoşlanmazlar. sen orda ağzını felç etmekle uğraşırken hatun "hmm perdeler de kirlenmiş, bi makineye atiyim şunları." diye düşünecekse hiç başlama, hatta sen uğraşırken hatun böyle bişey düşünüyosa, öl lan.

tavsiye-7: eğer partner kişi, daha önceki tecrübelerinden bildiğin gibi oral sex'ten hoşlanıyorsa, başlamak için düdük çalmasını falan bekleme, çalmıyo. makul süre (10 dk. kadar) öpüştükten sonra "başliyim mi?" ya da "ister misin?" gibi şeyler söylemeden direkt olarak eyleme koyul.

tavsiye-8: bundan zevk almasan bile sadece kadın istediği için değil kendinin de hoşuna gittiği için yaptığını karşı tarafa hissettir. e bunu da nasıl yapacağını buradan öğrenecek değilsin herhalde, akıllım?

tavsiye-9: kadının gözünün içine bak ama ööle aç, ıslak, yavru köpek gibi bakma. seksi ol, tuttuğunu kopar, "hmmfss hmfss oluyo mu?" diye sorgulamadan çalış. o bakışlar var ya o bakışlar, o gözgöze gelince çakan şimşekler, ah işte onları da kat işin içine.

tavsiye-10: bırak kadın kıçını kaldırıp indirsin, sana az biraz yön versin. ben bilirim ayağı kötüdür, bilemezsin işte rezil olursun. herkesin tavrı-tarzı farklıdır, kimi kadın erkeğinin kafasını tutmaya bayılır mesela, eliyle ritmi belirler, ona izin ver.

tavsiye-11: pozisyon önemlidir, yani erkeğin duruşu. çünkü çabuk yorulabilir, bi de bazısı kollarını yatırıyolar böööle bu sefer de boyunları ağrıyo. en güzeli koltuk kardeşim ya, kıçını kaydırıcan bööle koltukta, evet. bi de yan yatıp kafasını bi bacağın üzerine yatırmak durumu bazen adamlara az konfor sağlar, sonra hoop bi bacak hamlesiyle kaldırırsın yine, ehe.

tavsiye-12: 69 senin için olmazsa olmaz olabilir ama o kadar keyifli bişey değildir, bi kere zor pozisyon orrayt? ayrıca hatun, o zevkin tadını tek başına çıkarmak istiyor olamaz mı? ille kendini katma ortama be adam!

tavsiye-13: burdan tüm yetkililere sesleniyorum: ısırmayın! yaaaaaaa, nasılmış ööle, "hatunlar ağzına alırken pipimizi ısırıyo yeaa, böhü :(" diye ağlamalar? çikolata diil bu güzelim, ısırmaktan vazgeç, okeyy? hele bir de saçma sapan yerleri hayvan gibi ısırdıkça sexy değil, komik oluyorsunuz, ona göre.

tavsiye-14: regl döneminde yapma! haa salçalı seviyosan bilemem, takıl kafana göre.

tavsiye-15: belli bir noktada inleme sesi duyduğun zaman orda kal, yerinden ayrılma! inlemeler artıyorsa, hızlanmaya başla, kendini partnerinin tepkilerine göre ayarla.

tavsiye-16: alakasız yerlere boşa salya akıtma. haa nerelere akıtacağını sölüyoruz işte, sabırlı ol.

tavsiye-17: çılgınlar gibi hızlı sert dil darbeleriyle coşmak yerine, klitoris ya da çevresini belli aralıklarla ve uygun hızda uyarmaya çalış.

tavsiye-18: dudakları ellerinle ayır, çıkan klitorisi em, evet em, ısırma. (bkz: tavsiye-13) hatta em bırak, em bırak, em bırak...bu hareketi defalarca tekrarla, unutma bebeğim, olay klitoriste! hatta sert olan ucunda. topsuz sahada dolanıp durma, gole yönelik çalış.

tavsiye-19: ille de klitoris bulucam derdine düşme, bulamıyosan bulmak için uğraş ama bunun için kasıp kadını atmosfer dışına atma. (hmm, perdeler de kirlenmiş...hatırladın???) baktın bulamıyosun, keyif aldığını düşündüğün diğer noktalara devam et bebeğim.

tavsiye-20: vajinaya dil sokmak orgazma ulaştırmaz, sadece yardımcı olur. çünkü vajinal orgazmın dille olması mümkün değil, ha 10 santim içeri girebilecek kadar dile sahipsen onu bilemem, bence bi doktora göster, o ne ööle be.

tavsiye-21: klitorisi bulduysan tadını çıkara çıkara takıl ve orgazm anını keyifle bekle. köfte seniiii.

tavsiye-22: tıpkı erkekler için geçerli olan ıslaklık kaynaklı uyuşma durumu kadınlara da olur, o yüzden hep aynı yere çalışmamak gerekir. dolaş abi cenneti sermiş önüne, katman katman dehliz var keşfet işte.

tavsiye-23: keşfet dedik de kat kat rulokat diil bu, sakin ol. her katı aç tamam da yavaş yap bunu. bööle çamaşır gerer gibi germe, acıyo, biliyo musun? yazık onaa.

tavsiye-24: klitorisle uğraşırkene, eller de boş durmamalı, vajinanın üzerinde gezinmeli, bacakları okşamalı, hatta ulaşabilirse göğüs uçlarıyla oynamalı, göğüsleri avuçlamalı falan. butlara yapılan elle müdahaleler hoştur. bacakları kavramak, butları okşamak, sıkmak boşlanmamalıdır.

tavsiye-25: koku önemlidir. sende de taşak kokusu var şimdi, beni konuşturma ama kadınlar bazen genital sıvılarının koktuğunu veya kötü tadı olduğunu falan düşünür, bu da konsantrasyonu bozar, utançtan olaya odaklanamayabilir, "bitsin artıkkkk." diye tırnaklarını avuçlarına geçirebilir. o yüzden asıl önemli olan ona kendini kraliçe gibi hissettirmektir. hatta tüm tavsiyeler arasında en önemlisi bu evet, bunda karar kıldım. karşında kraliçe elizabeth varmış gibi düşün, ahahah, tamam örnek kötü olabilir ama en azından treat her like a lady bebeğim.

tavsiye-26: ee tabi, öncesinde bir duştur, bir hamamdır, bir jakuzi sefasıdır, fena olmaz, temizlik açısından. jakuzili eve taşının. (oha)

tavsiye-27: kukuyu öpmeyin bence...komik yani.

tavsiye-28: birleşme sırasında bi taraf orgazm olduysa ama öteki taraf olmadıysa veya vajina bi türlü ıslanmıyosa çeşitli sex toy'lar kullanılabilir. ee tabi bu çiftin karşılıklı anlaşmasına bağlı bişey, bir dildo ya da vibratör başucundaki çekmecede yer alsa fena olmaz. "ulan orda ben varken sentetik şeyi nabalım baboli?" deme işte. takviye kuvvet iyidir.

tavsiye-29: kıldır, tüydür, kokudur, bunlara takılmayın...olur ööle. ama partneriniz cidden çok kötü kokuyorsa bir hastalık belirtisi olabilir (bkz: trichomonas vaginalis) tebrikler, birlikte tedavi olmanız gerekir. kısacası hijyen önemlidir. "yardırmak" güzel de sonra götüm götüm doktorlara taşınmak da var.

tavsiye-30: kadını rahat bırak. bazısı bi müddet dokundurtmaz bile kendisine, bütün sinir uçları uyarılmış, atlar gibi heryeri seğirirken nasıl sevişmeye devam edebilir ki? bırak bi nefes alsın, sonra zaten nefesi beraber keser, dadından yenmez bi gece geçirirsiniz.

tavsiye-31: 31'le destekle. haa kimi kadın vardır, kendisine elle mastürbasyon yapılmasından hoşlanmaz, o da senin hatunu ne kadar tanıdığınla alakalı artıkın, bişe yapamicaz. (bkz: tavsiye-13)

tavsiye-32: bazı tavsiyeler her iki cinsiyettekiler için aynı. takılara dikkat etmek gibi. ama önemli bir ortak nokta, ağzın doluyken konuşma, saçma sapan gülme, öfleyip pöfleme. geçiştireceksen, bunu yapmak için yaratılmış adamların piyasada kol gezdiğini hatırla, gaza gel.

tavsiye-33: bunların hepsini yapmaya çalışma bebeğim, daracan kuşu gibi didinip de nefes nefese kalma. 5 tanesini iyi yapsan kâfi.

daha da ne diyim bilmem ki, pompei şehrinin altın anahtarını versem bu kadar hora geçmezdi.

not: ah bi düşürseniz bunların feriştahını yapacaksınız, biliyorum kaplanlarım.
not2: hayır elimde kız yok.
not3: ödevlerinize bakmıyorum, getirmeyin.
not4: yılmayın, aramaya devam edin, umut dünyası bu. "mühendisim, bulamıyorum, mağdurum." falan demeyin, uğraşın. mahsur kalmış enerji bakanının milyon dolarları için burkina faso'ya 80 tane mail atmış insanım ben, kime anlatıyosun?

hmm perdeler de kirlenmiş hakkat, bi makineye atiyim lan şunları...

devamını okuyayım »