onlyone

  • 334
  • 58
  • 13
  • 0
  • dün

2 aralık 2017 beşiktaş galatasaray maçı

maç başlamadan önce nolur nolmaz durduk yere moralim bozulmasin diye izlememeye karar vermiştim 2 haftadır kartalım lüzumsuz yere puan kaybetti. ama gelen mesajlardan baktım ki bizim çocuklar hırpalamaya başlamışlar artık açtım izledim.
sonuçlara gelince; gs nin hocasının başında kalması bizim ve diğer takımlar için çok iyi bir şey, (tudorun kötü hoca olduğundan bahsetmiyorum aşağıda anlatacağım) haftaya ve ondan sonrakı hafta gs nin puan kaybetmesini istemiyoruz gs şubat ayindan itibaren dolu dizgin puan kaybedebilir ondan sonra isterse ancelottiyi alsinlar birsey değişmez.

maçın skorunda tudorun çok fazla bir suçu sorumluluğu yok.(genel anlamda hocaligindan ve özelikle bu maç için bahsediyorum) biz bu sene şampiyon olalım da gerisi önemli değil deyip belhandaya, fernandoya, feghouliye, denayer gibi artiklara para gömen; şampiyon olmak için avrupadan elenmeyi bile takmayan, koltuğumdan olmayayim diye sosyal medya yalakaliği yapıp anadolu takımının hocasını ayartan yönetim ve yukarda ismini yazdığım futbolcular sorumludur. şimdi yönetim kendi götünü korumak için tudoru medyanın önüne atacak bu şekilde süre kazanacak "ama biz hoca ne dediyse yaptık başarısız oldu napaydik" a getirecek olayı. sonra da başarısız hoca olacak.
yukarda yazdığım senaryo turkiye de çok yazildi gencler gaza gelmeyin. ilerde tudoru iyi hoca olacağını düşünüyorum ayrıca.
kartalım açısından degerlendirirsek; kadro derinliğinin avantajlarini.bundan sonra gormeye başlayacağız yeni transferler daha ancak oturdu. bjk nin ve biz taraftarların bir şekilde mütevazi olması gerektiğini düşünüyorum düştüğümüz anda tekme vuracak çok. kartalımın onu açık görünüyor nazar değmesin ben tinere geçiyiom.

devamını okuyayım »
03.12.2017 11:52