paspasanahtarinustunde

  • 2154
  • 9
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

yaran olaylar

olay iki romantik sevgili arasında geçiyor. kız kreş öğretmeni. kreşte bir çocukta görünmez kalemden görüyor. hani böyle mor ışığına tuttuğun zaman yazdıklarını görebildiğin kalemler var ya. bu bayılıyor bu oyuncağa. hemen gidip kendine bir tane alıyor. eve gidince başlıyor üzerini çizmeye. bacaklarından kollarına göğsünden sırtına çizebildiği kadar oklar, yollar çiziyor ve bu yolculuğu alnına yazdığı bir yazıyla sonlandırıyor. hatta karşıdaki normal görsün diye yazıyı tersten yazıyor.

akşam sevgilisi geliyor işinden. bizimki hop atılıyor kollarına, aşkım sana bir sürpriz yaptım diyor. bunun bir eline ayağını diğer eline mor ışığı tutuşturuyor. adam önce ne olduğunu anlamıyor, sonra yavaş yavaş dahil oluyor oyuna. ışığı gezdire gezdire ayaktan başlayan çizgileri bacağa ve daha yukarılara doğru takip ediyor. bir yandan da heyecanlanıyor çünkü artık bu bir fantezi, bir seks oyunu. tam hatunu soyacak hop diğer kola hop sırta geçiyor, derken en sonunda yanağa ve alna geliyor. adamcağız artık fanteziden vazgeçmiş, herhalde sevgilim alnına ismimi yazmış, diye düşünüyor naifçe. "sen benim alınyazımsın!" mealinde, eheh

adam ışığı yavaş yavaş kızın alnında gezdiriyor ve kocaman harflerle yazılmış "n a h !" yazısını görüyor. kız yarı çıplak gülmekten yerlere yatarken adam tek bir mimik bile yapmadan kanepeye oturup karşı duvara bakıyor.

kız bunu bize yine yarıla yarıla anlatırken yanındaki sevgilisi yine hiç tepki vermeden sigara içiyor. gördüğüm en süper çiftlerden biri.

devamını okuyayım »
28.04.2013 14:24