real eyes realize real lies

  • 137
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

bir uçakta yaşanabilecek en dumur olaylar

burnumun ve şakaklarımın sevişmesi.

ilk defa uçağa binecektim. nasıl heyecanlıysam amınakoyiim, evdeyken pantolonun paçalarını yukarı çekmiştim, bolcana bi şeydi. bunlardan teki sen yürürken normal in, diğeri hala yukarda. kış günüydü, çorabımlan pantolonun arasında benim kıllı bacaam var. hani şu rapçilerin mi break dansçıların mı artis artis şekli var ya hah onun malcanasını düşün.

atatürk havaalanına gelince millet tip tip bakınca da anlamadıydım. ''ne yakışıklıyım, olm sende tip var ha'' diye düşünüyom. bi yarım saat geçti de birisi uyardı. ''bakar mısınız, paçanızın birisi yukarda kalmış.'' gülümseyip ''sorry, i don't know anything, hehe'' deyip kaçtım gittim oradan. ay dont nov enitingmiş. şeklimi şemalimi mi sikiim, hiç bi şey bilmiyom dediğim dangalak ingilizcemi mi.?

lan dedim başka bi şey olmaz gari, 1 saat sonra izmir'desin. hadi koçum dedim ve bindim uçağa. kalktık, gidiyoz negzel. la burnumda sümükler mi sikişiyo, bi boklar oluyo ama, noluyo..? bi 20 dakika geçti. yanıma aldığım naneli şekerden yanımdaki kıza veriyim mi vermeyeyim mi derken, yav siktir et, uçağa binerken bi selam vermedi amın düdüğü diye manyak manyak düşünceler geçiyo kafamdan. sonra insanlık bende kalsın deyip ''isteeyykk viiykkk viiyykkk'' diye öttüm ben. kız önce bi korktu, sonra güldü. arkamdakiler gülüyo, önümdekiler gülüyo. hostes geldi gülüyo. bi sorun mu var dedi. bense konuşamıyom amına kodumun burnu yüzünden. pencere tarafına döndüm bende, burnumdan viiiyykk, vaaayykk, naaaayykk, nuuuyykk gibi sesler çıkıyo. benim sinüzit sorunum var da bu kadar sorun teşkil edeceğini bilmiyordum. o uçak havalandıkça sümük sikişmesi zannettiğim şey burnumun gittikçe kapanması, tıkanmasıymış. sonra uçakta bi koku belirdi galiba, inceden inceden geliyo(ben ağzımdan nefes aldığımdan fazla nüfuz edemedim). birisi belli ki pırt yapmış. millet iyice manyaklaştı, gülen, mızmızlanan, ne olduğunu anlamayan arka tarafımdakiler falan.

uçağın inmesini bekliyorum artık, insin de kurtulayım şu iğrenç günden. uçak alçaldıkça benim burnum da kendine geliyo az biraz. kız da osuruklum benim ''iyi misiniz'' dedi. konuşsam mı konuşmasam derken parmağımla 1 saniye işareti yapıp, şöyle bi derin nefes aldım. viiiyyyykk değil de vik dedim ucundan. iyiyimk iyiyimk diyom da hala ötüyom. kız tebessüm edip, geçmiş olsun dedi. gülümsedim, mal mal bakarak kıza.

şimdi o kıza sesleniyorum; ''o burnumun ötüşünü bahane edip nasılsa osuruğum duyulmaz diye pırt yapan sensin, biliyom. kimse duymaz dedin ama ben duydum. pis götlü.''

devamını okuyayım »