reodirectz

  • şekerpare (684)
  • 515
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8 ay önce

saç kestirdikten sonra pişman olmak

kuaföre kadir inanır gibi gidip ilyas salman gibi çıkmak yahut bunun alternatifi olarak müjde ar olarak gidip ayşen gruda olarak çıkmak hadiselerinden dolayı sıklıkla başı agrımış bireyin her kuaför dönüşü hissettigi duygu.
bu pişmanlık her seferinde tövbe dedirtse de aradan geçen aylar sonucu saçlar çalı süpürgesi kıvamına gelince o yeminler bozulur be bilerek ve isteyerek yine girilir lanet olasıca makas altına.
tabi bunda ucunu bucagını düzelt dedigin kuaför kişisinin kafayı kuşa çevirmesi bu pişmanlıgın baş nedeni.
o koltuga ilk oturdugunda sanki baştan yaratılacagın hissine kapılır,işlemin bitmesi için sabırsızlanırsın.yeni imajınla artık nereye gidiyorsan okula mı işe mi her ne ise mekanına gidip dikkat çekme beklentisindesin.
gerçi kesimin ortalarına dogru ıslak sıçan yavrusu görüntün gelecekten haber veriyordur ama bunu saçın ıslak olmasına baglayarak bir su serpme işlemine başvurur kendini rahatlatırsın.
ohooo adam daha kurutucak falan böyle ahenkle dans edicem,manyak olcam manyak.
niyahet bitmiştir,kuaför kişi kurutmaya başlar,saç daha da kısalmış çocuk çükü kadar kalmıştır.hafiften bir sıcak basar insanı..hafiften küfür basar dili.mınakoyim.
bir de memnuniyetsizligini de dile getiremezsin,hoş getirsen de geri dönüşü olmayan bir adımdır bu.çırak senin kıl topaklarını süpürüp atar bi kenara.
utanmaz arlanmaz bi şekilde bi de ayna tutar,nasıl?
hehe hmm degişik olmuş.

şöyle de bi karikatürü varıdı: #3880286

kuzu kuzu paranı da öder,saya söve evine gelirsin.evde de bir müddet ugraşırsın acaba bi boka benzetebilir miyim bunu diye, çeşitli aksesuarlar kullanaraktan.fekat hepsi nafile, boş beleştir.

saçı çok kısa olup üzülenler gülriz sururi topuzu yapsın,öyle bi hava katıyor.

kulübü de varmış sözlükte;
(bkz: sacini kestirip pisman olan kadinlar kulubu)
(bkz: sacini kestirip pisman olan erkekler kulubu)

devamını okuyayım »