soydas

  • 116
  • 2
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

ekşi sözlük iş ağı

içerik editörü arıyoruz.

bir performans pazarlaması ajansımız, bir de yeni yapılandırdığımız kreatif ajansımız var.

peki nedir performans pazarlaması?

bir internet sitesi, bir sosyal medya hesabı veya bir mobil uygulamanız olabilir. bu envanterlerden herhangi birinin satışını artırmak, yeni müşteriler kazanmasını sağlamak, sosyal medyadaki etkileşimini / takipçisini artırmak veya indirilme sayısını maksimize etmek üzere ağırlıklı olarak google adwords, facebook ads, instagram ads, display networks ekseninde yaptığımız ve söz konusu envanterin nicel başarısını olumlu yönde etkileyebilecek faaliyetler bütünüdür performans pazarlaması.

kreatif ajanstan çok bahsetmeme gerek yok sanırım, internet sitesi yapımı, banner yapımı gibi daha çok yaratıcılık ve proje yönetimi becerisi gerektiren işler yapıp, markalarımızın internette görünen yüzlerini sıfırdan oluşturuyor / veya yeniliyoruz.

aradığımız içerik editöründen beklentilerimiz:

- içerik yönetim sistemlerine aşina olması. zamanında bir blog tutmuş olabilir, veya wordpress altyapılı bir internet sitesine düzenli olarak içerik girmiş olabilirsiniz. wordpress çözülmesi çok kolay bir yapı zaten bilenler için.
- markadan brief ve örnek içerikleri alıp, bunları belirli bir plan doğrultusunda pazarlama iletişimi cümlelerine dökebilen, tasarım tarafı ile uyumlu bir şekilde çalışıp tasarımın dengesini bozmayacak uzunlukta içerik geliştirme yapabilmesi.
- seo hakkında meraklı ve hevesli olması.
- arama motoru dostu içerik yazma konusunda temel düzeyde bilgi sahibi olması. page title, description, arama motoru dostu metinler, ürün açıklama metinleri yazma konusunda özellikle.
- ingilizce bilmeniz önceliğimiz değil ancak önemli bir artı. normalde bahsedilmesine bile gerek olmayan bir konu ancak yine eklemek istedim.

yer: esentepe
sunulacak imkanlar: maaş (sektör ortalaması düzeyinde, beklentinizi buna göre belirtin) + yemek (muhteşem yemekler yapan bir ablamız var) + yol

birbirini seven ve üniversite ortamını aratmayacak bir ekibimiz var, yaş ortalamamız oldukça düşük, ancak dijital pazarlama sektörünün en deneyimli ve sağlam ekiplerinden biri olduğumuzu söyleyebilirim. müşterilerimizin kampanyalarını ne kadar üst düzeyde yönettiğimizi ve geliştirdiğimiz reklam teknolojilerini sizinle yüz yüze görüşürken anlatabilirim.

mesai saati konusunda türkiye'nin en esnek firmalarından biriyiz. işlerin deadline'ını geciktirmediğiniz takdirde dilediğiniz zaman gelip gidebilirsiniz, evden çalışabilirsiniz.

ilgilenen arkadaşlarımız bana ulaşın: eren.soydas /at/ boosmart /./ com

mail gönderen herkese örnek bir içerik brief'i göndereceğim, akabinde bu brief doğrultusunda kısa bir içerik hazırlayıp göndermenizi isteyeceğim. sonrasında telefon & yüz yüze devam ederiz.

sevgiler.

devamını okuyayım »
24.06.2016 00:37