when dream and day unite

  • 415
  • 20
  • 4
  • 1
  • bugün

aykut kocaman

şanssız değil bilakis çok şanslıdır.

11 şampiyonluğunun mimarı olmadığı için öyle görülmemesi de gayet normaldir. o sezon ikinci yarıya kadar inanılmaz bir mobbing’e maruz bıraktığı alex ikinci yarı delirip şampiyonluğu neredeyse tek başına aldı. şampiyonluk ve sonrasındaki olaylar nedeniyle hak etmediği koltuğa 2 sene daha yapıştı. sonradan da kalkan olması için bir kere daha başımıza musallat edildi.

takımın evladı diye arka çıkmak da anca bizim gibi üçüncü dünya ülkelerinde olur. takımın mali tablosunu mahvetmiş, prestijinin anasını ağlatmış adam evlat olsa sevilmez. fenerbahçe son 5 yılda anadolu takımı gibi oynuyorsa tek sebebi kendisidir. evlatmış, yerim öyle evladı.

yallah konya’ya ezik, pısırık, korkak, sinsi adam.

ekleme yapalım. sadece semptomlardan bahsediyormuşuz, biraz da nedenlere bakalım.

-takım neden baskılı top oynamıyor?
+takımın başında futbola dair bildiği tek şey koşu mesafesi olan bir adam var. olay koşu mesafesi ise yallah veliefendi’ye at antrenörlüğüne aq. ayrıca bu adam korkak. önde baskı kurarsa kontradan gol yeme korkusu bütün hücrelerini sarmış. ha bir de kadro derin değil.

-kadro neden derin değil?
+adıgeçen takıma saçma sapan paralara yarrak gibi adamları doldurduğu için derin değil. dirar’la soldado’ya verilen paraya öküz çiftliği kurulurdu. ayrıca adam yönetiminden bihaber olan adıgeçen, kadroda iş yapabilecek oyuncularından da verim alamamaktadır. topal ve ayının başkaldırışına ses çıkaramayan adıgeçen buna isyan eden ozan’a diş geçirebilmiş ve en verimli döneminde 8 milyon sayılan oyuncuyu kullanmamaktadır.

daha nedene gerek var mı? velhasıl-ı kelam kendisi hoca moca değildir. sinsinin, ağlağın, aşağılığın tekidir. başakşehir maçına çıkardığı orta dörtlüye gel: aatıf-josef-topal-dirar. valbuena kadar kafana taş düşsün.

yeni mottomuz hayırlı olsun: #yallahveliefendiye

devamını okuyayım »
11.02.2018 15:22