• huseyin celik'in az evvel haberturk'te soyledigini isittigim cumle. bir hukumet dusunun ulkede teroru son 20 yilin en kotu seviyesine getirmis, en yetkili agizlarindan biri kamuoyunun olen turk askerlerini konusmamasi gerektigini, pkk'yi gundeme getirmemesi gerektigini soyleme gafletine dusuyor. hem de pkk'nin parlamentodan bir vekili kacirdigi gece. ne diyecegimi sasirdim su an.

bu sozlerden sonra hangi turk annesi oglunu askere gonul rahatligi ile gonderebilir? 10 yildir turkiye'yi yonetenlerin vatan ugruna sehit olan askerlere bakis acisi bu mudur? hepsinden ote hic donmek istemedigimiz donemlere donup televizyon ve gazetelerde sansur mekanizmasini hukumet kanadiyla yeniden isler hale sokmak mi istenmektedir?

ya turk siyasi tarihinin en buyuk oy oranlari ile tek basina iktidar olan bir partinin basin sozcusu bu cumleyi nasil kurabilir aklim almiyor! yazik kere yazik..
  • bunu soyleyebilen adamin dunyadaki butun acilari cekerek olmesini diliyorum. birinin olmesini istemek gg olmasa gerek.
  • kendisini tebrik ediyorum. yanlışlıkla da olsa gerçek düşüncelerini açıklamıştır. umarım diğer oğlumu da bu oğlumun şehit düştüğü yere göndereceğim diyen anne ve babalar bu cümleyi duyarlar. sizin canınız evladınız kimilerinin gözünde ölen birkaç mehmettir.
  • eğer doğruysa, hüseyin çelik'in bu ülkenin askerine verdiği değeri harika bir biçimde özetleyen cümledir.
  • her toplumun gercekten de hak ettigi gibi yonetildigini bir kez daha anlamamiza sebep olan yeni bir akp vecizesi.
  • bunu herhangi biri kahvede söylese, tahta sandalyeyi bütün halde adamın götüne sokarlar. ama aynı adamlar gidip bunlara oy verirler. bu konu üzerine daha derin bir analiz yapamıyorum. nutkum tutuldu.
  • ?"birkaç mehmet'i şehit ettiler diye gündem olmamalı."

biraz once akp'li huseyin celik'in haberturk ekranlarinda son gunlerdeki pkk saldirilari hakkinda sarf ettigi bu soz bir kez daha gosteriyor ki, her toplum hak ettigi gibi yonetiliyor gercekten de. ulan ben utaniyorum bu akp kurmaylarinin beyanlarini gordukce, akp'ye oy veren insanlar, siz sokaga nasil cikiyorsunuz allasen?

din elden gidiyor, ekonomimiz cok iyi, ortadogu'da lideriz, ileri demokrasi vuhuuu diye akp savunmaya devam edin eblekler. memleketiniz, namusunuz elden gidiyor haberiniz yok.
  • bu açıklamadan sonra "kaç tane mehmet'i şehit ederlerse gündem olmalı?" şeklinde hüseyin çelik'e yönelik tbmm'ye soru önergesi vereceğim. bakalım ne diyecek.

gördüğüm en troll akp kurmayı beyanı.
hesabın var mı? giriş yap