• kimse yazmamış sanırsam. burada subliminal bir iğdiş etme vakası işlenmiş. dişil cinselliğin saldırıya uğramasına bisikletli kız şiddet kullanarak cevap vermektedir. feminizm kokan bir hışımla kızımız aynayı sökerken aslında erkeklik organını işlevsiz hale getirmektedir ve bu durumu başarı ile yapabilmektedir. olay budur, mesaj budur, devir kadınların erkek gibi olacağı bir devirdir. tabi bu durum avrupa kültürünün bir motifidir. islam coğrafyası ise buna bir tezat teşkil etmektedir. bu tip sahneler kültürel bir empozeyi de barındırmaktadır. avrupanın özgür kadınlarının babaerkil düzene başkaldırısıdır. bizde böyle numaralar sökmez. namus cinayetlerimiz, örtünme baskısı, mahalle ne der korkusu falan engel olur buna.

biraz felsefe patlatayım dedim. beğen yavrucuğum.
  • bir helal olsun da benden
  • hazin son mu? bu mudur hazin son. barzoların aracı bir kamyonun altında kalsa ya da kadın bir havai fişeği ateşleyip aracın içine atsa belki hazin son olabilirdi. bu haliyle hazin sondan ziyade ancak kadının içini soğutmuştur.
  • aynayı bezelye gibi ayıklamasından, tacizcilerin ucuz kurtulduğunu anladığımız video.
  • kesinlikle yapılması gerekeni yapmış. helal olsun.
  • "londra'da bile böyle şeyler mi oluyor?" diye sorguladığım video.
  • kız aynayı kırınca aman elemanlar inip kızı darp edecekler dedim. sonra başka bir ülke olduğunu anladım
  • tanım: kurgulanmış, sahte video.

http://www.telegraph.co.uk/…van-driver-viral-video/

(bkz: #66461434)

edit: unuttum, haberi kısaca özetlemek gerekirse jungle creations diye bir şirkete bağlı viral thread facebook isimli facebook kanalında yayınlanmış video, şirket video yapmadığını kaynaklardan aldığını duyurmuş bu video ile ilgili polis soruşturması üzerine, ilk kez kullandığımız bir kaynak, haberümüz yoh tarzında açıklama yapmış şirket...
hesabın var mı? giriş yap