• (bkz: biz kimiz)
  • ne olur ne olmaz diye 1 sms gönderdim ben, kesin liste tutuyordur bunlar.
  • belki de komünizm falan böyle gelecek.. kim bilir
  • bu başlığın alt metni biz bize yereriz akp mi? neden mi, çünkü vatandaşına yardım etmek için kampanya başlatan chp belediyelerinin girişimlerine taş konması ve sırf oy kaybedeceklerini düşündükleri için üç büyük şehrin belediyeleri prim yapmasın diye vatandaşa yapılan yardımın engellenmesi hainlikten başka bir şey değildir. bu mu biz bize yeteriz. bu ne kadar yapmacık samimiyetsiz iki yüzlü bir cümle. içi boş, kimse inanmıyor ama birçoğu inanıyormuş gibi davranıyor çünkü öyle icap ediyor.
  • en son biz bize yetiyoduk o iş nooldu ya?
  • türkiye , bir yanlışı meşrulaştırılarak halka pazarlayan bir ülkedir. mesela sayın cumhurbaşkanımız deseydi ki millet para yok vergiler anca saraya, atın üç beş bişi iş yerlerine yardım yapıcaz ama 450 gün sigorta şartı ve zilyon tane evrak lazım vs.
    kimse zırnık atmaz ama naptı çıktı dedi
    bakın birlik beraberlik ben 7 aylık maaşımı atıyom zekat gibi diyip milliyetçilik duygusunu din duygusuyla harmanladı. sanki türkiye ,bütün dünya ülkelerinin halkına yaptığı yardımdan fazla yardım yapmış yetmemiş bide halktan istiyor mahcup mahcup o derece .halkını sömürmeyen hiç bir ülkede görülmemiştir şu tarz bi olay .
  • hani partilere seçim yardımı altında hazineden para veriliyor ya. niye hiçbir parti kasasından para yatır mıyor bu kampanyaya?
  • yeriz birbirimizi ete para vermeyiz. mikeriz birbirimizi döte para vermeyiz gibi bir sey...
hesabın var mı? giriş yap