• en güzel tatil
  • begonviller
    yel değirmenleri
    gümbet apaçileri
    ingiliz çomarları (yola sıçanı gördüm,üstelik kadın)
    doğulu esnaf
    çakma beats kulaklık(marketler bile satıyor)
  • ucuzdur diye çorba içip kazık yemek
  • benim için çocukluğumdur: sabah erken saatte deniz çarşaf gibiyken uyanıp evin önünde denize girmek, balkonda kahvaltı, öğleyin olta atmak, ikindi vakti balkonda hamakta sallanırken dalga sesi ve iyot kokusu ile kitap okumak, akşama doğru deniz sıcacıkken tekrar yüzmek, akşam balkonda mangal ve uzun aile yemekleri, gece bodrum’da sokaklarda yürümek, gece cırcır böceği sesi ile uyumak.
  • aşk bodrum da yaşanıyor güzelim
  • evim, huzuru bulduğum yerim yurdum.
    doyasıya göğe bakabildiğim, doğayla yaşayabildiğim küçük cennetim.
  • kömür odun gibi itemler
  • belediye anlayışı olarak incelediğimizde alanya veya antalya ile kıyaslanmayacak derecede kötü şeyler aklıma geliyor. geceleri dolu olana kadar sizi 1 saat bekleten dolmuş şoförleri, yıkık dökük yollar, eski püskü çöp konteynırları, kışın yağmur yağdığında oluşan su baskınları, en güzel yerlerinde satılan çakma ve pahalı ürünler ve tabii bütün bunlara karşılık yıllarca chp'ye oy veren koyunlar aklıma geliyor..
  • iki kişilik rakı sofrasına -ana yemek yok sadece meze- verilen 1300 tl para.
    ilk ve sondu, bodrum sizin olsun ben gönlümce rakı içemediğim yere gitmem daha.
  • yüzyüzeyken konuşuruz grubu. ahdetttim bodruma gidip yüzyüzeyken konuşuruz'dan bodrum şarkısını canlı canlı dinlicem........
hesabın var mı? giriş yap