• bir aileyi katletmiş ruh hastası orospu çocuklarının o hak etmedikleri bedenlerinin kurşunlarla dolması ümidiyle...
  • allahın kahretmesi gereken yaratıkların eseri. ha allah kahreder mi bilmem? ama benim kendisinden ricam o yaratıklara gereken cezayı vermesi. vermeyeceğini biliyorum, ancak bir umut. o vermezse devlet versin, peki devlet kaldı mı? buna gelene kadar.

terbiyem el verse analarından girer bacılarından çıkar bir tur da babasında zaman geçiririm. ama terbiyem de el vermiyor.

allah sana da böyle bir evlat acısı vermeyi nasip etsin. her nefesinde ciğerinden kan gelsin. aha işte elimden gelen bu.
  • kusmak istiyorum artık. yahu bir gün de çocuklara tecavüz ettiler, hayvanları katlettiler vs. haberleri görmeyeyim ya bir gün be yeter artık orospu çocukları
  • anne ayı vuranları parçalasaydı daha az üzülürdüm. ya da hiç üzülmezdim. hatta sevinirdim. insanları sikeyim.
  • on beş yıllık akp iktidarı, türk halkının gerçek ciğerini ortaya çıkarmıştır. doğa ve yaşam düşmanlığı, çoluk çocuğa hallenme, kadın düşmanlığı, göt yalayıcılık vb. o ayıcıkları öldüren orospu çocuklarının, cumaları aksatmayıp, oruç tutup, iftarlarda da öküz gibi yediklerinden emin olabilirsiniz.
  • malûm katillerin sağda solda bu katliamı övünerek anlattıklarına eminim.

ispanya'da hayvanlar "insan olmayan vatandaş statüsü"nde kabul ediliyor. hayvanlara uygulanan şiddete aynen insanlara uygulanmış gibi yaptırım uygulanıyor. ne kadar uzak dursada darısı ülkemizin başına.
  • zaten yazılmış ama benim de ilk okuduğum anda aklıma gelen şey, o allahın cezası müzede sergilenmek üzere öldürüldükleri ihtimali oldu. öldürenler aranıyor, araştırmalar devam ediyor vb. açıklamalar yerine; milli park, müze reklamı yapılıp sonra da haberin müze tanıtımı eksenine kayması insanda kusma hissi yaratıyor. insanlık şu an elinde tuttuğu bütün gücü, her şeyi doğaya borçlu. kıçımızda yaprakla gezerken bu konuma doğa sayesinde geldik. ama doğa verdiğini almasını da bilir ve umarım bunu en kısa zamanda yapar !
  • ayının türkiyeye denk geleni bile mutsuz bahtsız ulan..

yobazların kanser gibi çoğalmaları ve önüne gelen herşeyi yok etmeleri, sonra da bütün mahalle tren yapıp herkesin tuttuğunu sıkması..

özet geçtim anlayana!!!
  • memleketteki insanlardan bir kez daha tiksinmemi sağlayan aşağılık canlılardır. yetişkin bir ayı katlini de anlamam mümkün değil, başlarım fındık beyinlerinizdeki "av spordur" algınıza! doğal yaşam alanına girip kendi halinde gezinirken belki yiyecek ararken sinsice tuzak kurduğun zavallının bu "spordan?" haberi dahi yokken, günahsızın "ölümüne" yapılan bir katliama spor demek için gerçekten mal olmak lazım.

hele de o ayı bir anne, yanındaki iki yavrusu var, nasıl kıyarsın ona allahın belası pislik. geberesice! hasta ruhunu asla anlayamam ama hadi ona kıydın, tek başlarına yaşama şansları olamasa da, mini mini yavrulara vurmak için elin tetiğe nasıl gitti şerefsiz?

daha çok saydırasım var ama cinsiyetçi ve hayvana hakaret içerikli olmayan küfür bulmakta zorlanıyorum bu yüzden bitiriyorum!

kökünüz kurusun!
  • kendilerini bu ülkeden kurtarmışlardır.
hesabın var mı? giriş yap