• jalals ekibinin yaptığı korkutan şaka.
  • on numara şaka. şakası bile kötü. o zaman devam.
  • aşırı sevimli ve aşırı komik, ayrıca yaratıcı da buldum ama kocaman bir ama: bu tarz şakalarda hayvan kullanılmasını çok doğru bulmuyorum, bir süre önce de yine inanılmaz yaratıcı örümceğimsi kıyafet giydirilmiş köpek şakası vardı. bilmeyen varsa diye ekliyorum yerde kan içinde cesetlerin falan olduğu asansörden inip insanların üzerine koşmaya başlıyordu zavallıcık. tabiki insanların ilk tepkisi kaçmak oluyordu ancak kendimi düşünüyorum da es kaza kaçamayacak olsam, düşsem, bana yetişse ya da orada çok sevdiğim birini korumam gerekse ben o garip yaratığı bütün gücümle tekmeler, elime geçirebildiğim nesnelerle vurup etkisiz hale getirmeye çalışırdım, e korku anı sonuçta kendimi tamamen güvende hissetmek için öldürebilirdim bile. o yüzden bu şakalara gülerken kalp krizi geçiresim geliyor, o zavallıcıklara bişey olacak diye.
  • köpek versiyonundan daha komik değil.
    https://www.youtube.com/watch?v=iqx2r0yfz4c
  • şöyle şakalara sinir olan birisi olarak tutup da o kuzuya birisi tekme falan atsaydı o jalals ekibini fena dövmek gerekirdi. zaten her türlü dövmek gerekir yapacakları şakayı şey edelim.
  • kahkahalar ile izlediğim şaka, ya gerçek olsaydı...
hesabın var mı? giriş yap