• bir hormon etkisiymis.

orgazmdan hemen sonra erkege "ne düsünüyorsun hayatim?" diye sormayan kadin ve bu soruya "seni/bizi hayatim" diye cevap vermeyen erkek var midir? ama bu cevabi veren erkek potansiyel komplikasyonlari önlemek ve anın tadini cikarmak icin yalan söyleyen erkektir, cünkü muhtemelen dogru cevap olan "arabanin kenaarindaki cizigi ne zaman boyatsam onu düsünüyorum" ya da "beyaz gömlegim yikanmis miydi onu düsünüyorum" cevaplari ortamin ambiyansina koyacaktir.

erkegin orgazmdan hemen sonra neden tamamen seks harici seyler düsündügünü arstiran ingiliz bilimadamlari buna bir hormonun neden oldugunu kesfetmisler. bu erkegin seksten hemen sonra tekrar seks yapmasini önlemek, araya biraz zaman koymak icin tabiat anamizin uyguladigi bir yöntem imis, bir nevi kaslarimizin yorgunluk hissi veren laktik asit üretmesi gibi, ki atlarin bu asidi üretmedigi icin yorgunluklarini hissetmeyip catlayip öldükleri bilinir. simdi ayni bilimadamlari (ayni adamlar mi bilmiyorum, ekibi gelistirmis olabilirler) bu hormonun salgilanmasini önleyici bir ilac gelistirme calismalari devam etmekteymis.
  • erkekler için herşeyin anlamsızlaştığı an, varoluş sebebinin kalmaması sebebiyle yaşanan kısa süreli bir yıkım.

ahlak ve binlerce yıllık gelenekler erkeğin dünyadaki varoluş amacının üremek, soyunu devam ettirmek olduğunu diretiyor. bu gelenekleri, ahlak sistemini kabul etmeyenler ise dışlanmakla tehdit ediliyor. dışlanmak tehdidi altında olan insanoğlu da mitoz bölünen hücreler gibi üredikçe ürüyor, üremek hayattaki öncelik oluyor. orgazm sonrasında ise üremek eylemi sonlanıveriyor, yaşam amaçsız kalıveriyor. sperm rezervleri dolduktan sonra yaşam tekrar amaç kazanıyor. işte bu şekilde ki ahlak sistemimiz ve geleneklerimiz er kişileri spermatik otomatlar haline getimiş durumda. dolduruyoruz, boşaltıyoruz, dolduruyoruz, boşaltıyoruz. doldurulan kadınlardan çıkan çocuklar da aynı düzen içerisinde çoğalmaya devam ediyor. olayın aslı budur.

orgazm sonrasında yakılan keyif sigarası, sanılanın aksine bir keyif nesnesi değil, yaşanılan manevi çöküşü hasır altı etme aracı.

manen çöküyoruz. çoğaldığımızı, yaşadığımızı düşünüyoruz ancak yaşam süreci içerisinde yavaş yavaş öldüğümüzün farkında değiliz. bu yok oluşun tek sebebi bize dikte ettirilen yaşam amacı!

işte bu sebepledir ki birincil amaç dünyayı tüketmek ve çocuk yapıp çoğalmak olmamalı, bu olsa olsa tali amaç olabilir. ben diyorum ki: ne zaman ki birincil amaç soru sormak, evreni ve benliğini anlamaya çalışmak olur, işte o zaman her bir attırış gerçek bir sefaya dönüşür.
  • hayatımın geri kalanını o ruh halimle geçirmek istiyorum tıp dünyası bir şeyler yapın.
  • doğanın erkek ırkına koyduğu bir fren mekanizmasıdır. aksi takdirde erkek ırkı bir başladı mı 3 yıl devam edecek kudrete sahiptir.
  • terrabaytlarca arşivi tek tuşta sildirir.
  • - aaahh oohhh oaaaaghghhhhhhh...
    - ohhh... harikaydın hayatım..
    - ...
    - noldu bebeğim ne düşünüyosun?
    - termosifon!!
    - ??
    - termosifonu tamir etcektim.. tabi yaa!
    - ...
  • (bkz: sperm soykırımı depresyonu) ` :er kişiler için`
  • iliklerine kadar boşalan ve suyu çekilen bünyenin damdan düşmüş karpuz hissine kapılarak afallaması ve anlamsızlaşması.
  • ev sahibi olduğunuz, çok eğlenilmiş, kalabalık bir partinin sabahında, herkes gidip de yalnız kaldığınızda yaşananla aynı duygudur.. hemen hemen diyelim ya da..
    derin bi yalnızlık.. fetus pozisyonunda kalma arzusu saatlerce..
  • 250 grama kar$i 25 milimetrekupun sava$inin gercek yuzunu ortaya koyar.
hesabın var mı? giriş yap