• christmas interpretations adlı albümleri vardı bende bu grubun. hiç adına filan bakmadan grubu sevdiğim için almıştım kasetlerini. o zaman orjinal kaset ateş pahası tabii(şimdi de öle gerçi) neyse oturdum dinlemeye bir de baktım bütün albüm noel şarkıları ilahiler filan ne lan bu dedim ama para da verdik ya uzun yıllar yılbaşlarında albümü çalarak paramı kurtarmaya çalışmıştım. kendimi teselli ettim bi de millete anlatıyodum böle bi albümleri var süper diye.
  • billboard hot 100'da en uzun 1 numarada kalan şarkıları end of the road değil, mariah carey'le düet yaptıkları one sweet day'dir. 16 haftalık zirve keyfiyle hâlâ kırılamamış bir rekora sâhiptir.
  • elhamdurullah once philedelphia 76ers'li sonra muzik grubudurlar.
  • cok duygulu dort siyahi gencin meydana getirdigi bir soul vokal grubu.. fakat fear of a black planet deyince siyah ofke degil, daha cok bu tarz gruplar gelir nedense aklimiza..
  • bir de water runs dry'ı vardır bunların, insanı hüngür hüngür ağlatır. evet, bir zamanlar bir boyband sevdim, ama adama benziyolardı be kardeşim. ceketsiz önümüze çıkmıyolardı, fişek gibi zenci delikanlılardı.
  • albüm satışıyla dünyada the beatlesın rekorunu kıran ilk gruptur ayrıca.
  • cocukluk yıllarımı kulagımda walkman le gecirmeme neden olan,harika seslerinden ilham aldıgım,nefis grup...hic unutmam,end of the road isimli babyface sarkısıyla ilk grammy ödüllerini almıslar we sahnede salya sümük aglamıslardı...
  • bakmak lazım; (bkz: new edition)

bugun boyz ii men diye bir grup bir dönem firtinalar estirmi$se bunu muzikseverler bunu new edition'a borclular. new edition ornek alinarak 1988'de kurulan, 1991'e kadar album falan cikaramami$ bu sene icerisinde in the still of the night coveride dahil olmak üzre bir kac $arkı ile hafif tanindilar. bir sene sonra boomerang filminin soundtrack'ine giren end of the road'ini yapinca allah yürü ya kulum dedi bu arkada$lara.
    12 ya da 14 hafta amerika listelerinde bir numara oldular. o sene whitney houston'da i will always love you $arkisini yapinca koca senede amerika billboardlarini sadece iki $arki parselledi.

1993'de kücük bir chritmas albümü yaptıktan sonra, lan ne demek kücük album basbaya bildigin 12/14 $arkilik bir albümdür, 1994 senesinde ii albümünü yaptilar.
    allahi var boyz ii men'in en ba$arili albümüde bu oldu, i'll make love to you, on well, en bended knee, thank you, jezzebel, gibi bi sürü hit cikardilar. zaten end of the road single'i sayilmazsa bu albümün sati$ rakamina yakla$an bir albüm yapmadilar.

1995'de bulgar cd'lerine ilk dü$en cd'leri olan remix collection'u yaptilar, ve ayni seneler icerisinde bir zamanlar kendilerinin olu$umuna sebep olan new edition'un rolüne soyunup bu sefer grup kurmaya ilham veren oldular.. blackstreet, [no diggty], all 4 one [i swear]..

1997'de evolution albümüyle muzik tarzlarinda hafif bir degi$ime gitmeleri ve insanların daha cok rap, hip hop olayina egilmeleri münasebeti ile eski popülaritelerini yitirdiler.
    daha sonra bir kac albüm daha yaptilar, dönem dönem eski $arkilarinin oldugu best of lari cikartirlar. hayir para ihtiyaclari da oldugunu sanmiyorum ama yemezler bu numaralari. daha toplama albümleri yokken sagolsun bulgar cd'ciler benim evde 2 tane kendilerinin bile haberi olmadigi toplama albümleri vardi.
  • dört üyesi de kadife sesli sanatçılar sınıfına mensup ender gruplardandır...belki de tektir!
  • goo goo dolls'tan daha güzel iris söylemişlikleri var.
hesabın var mı? giriş yap