• şu kepazeliğe şu rezalete bak.. bakkal teslim edilmeyecek şu rezillere 20 yıl ülke yönetimi verdiler.

ek : akp suç örgütünün medyadan anladığı işte tam olarak budur. recep tayyip erdoğan adlı şahıs ve beraberindekiler tam 20 yıldır kendilerini zor duruma sokacak, gerçek soruları soracak gerçek gazetecilerin karşısına çıkmamaktadır. zira hepsi işledikleri suçları biliyor. bunu bildikleri için soru soran gerçek gazetecileri karşılarında istemiyorlar. cam fanusun içindeki dünyalarında suç işleme özgürlükleriyle birlikte yaşıyorlar. ancak bu hikaye bir gün bitecek arkadaşlar. ve o kaçtığınız sorular bir gün mutlaka sorulacak.
  • rica ediyorum nesini anlamıyorsunuz neden tartışıyorsunuz diyor. iyi dayı yarın gel götünüzü sikebilir miyim diye ricada bulun tartışmadan yatalım önüne. adam her işi tehditle, zorla, güçle kudretle yapmaya ne kadar alıştıysa lütfedip rica ettiği zaman insanların anlayış gösterip hemen ricasını yerine getirmesini bekliyor.

ben bir türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak böyle insanlar tarafından yönetildiğim için hicap duyuyorum. kızgınlık desen kızgınlık değil nefret desen nefret değil. tiksiniyorum. mecazi anlamda değil, fiziksel olarak midem bulanıyor.
  • bilal çetin ile fox tv muhabiri ile arasında geçen diyalogda görülmektedir:

video

nasıl altınıza sıçıyorsunuz ama yandaş basın dışındakilerden.

(bkz: hanımefendi bak rica ediyorum soru sormayın)
  • bir gazeteye sansür uygulama kararını belirten kişi adalet bakanı bekir bozdağ'ın basın danışmanı bilal çetin...

ülkenin adalet kurumu bu durumda, kimi kime şikayet edecek bu insanlar...

''cumhurbaşkanlığından talimat var''

(bkz: islamofişizm) dendiği zaman da kızıyorlar.
  • çok basit aslında;
    -soru sormayın, rica ediyorum.
    -neden?
    -çünkü yandaş değilsiniz.
  • bu video olası sorudan daha etkili olmuş ava giderken avlanmak gibi.
  • yalvarma değil tehtit içeren uyarı. adam devletin tüm gücünü arkasına alıp kadın gazeteciyi ikna(!) etmeye çalışıyor.

edit: gelen uyarılar üzerine düzeltiyorum: *tehdit.
  • "soru sormayın"
    "neden ?"
    soru sormayin iste rica ediyorum
    ortamlarda demokrasi adalet ve kalkınma dersin . aynen devam.
  • yamyam akp, herkesi yediler artık kendi kendilerini yiyip bitirecekler ki kalanların başka türlü bunlardan kurtulması artık biraz zor 6lı masa ve çevresindeki akape eskileriyle.
  • vay arkadaş.

olası bir ters soru karşısında bakanın suratının alacağı ifade yerine bu görüntüyü vermeyi açıkça tercih etmiş görünüyorlar. vay ki ne vay. bu kadar mı kontrol etmeniz gerekiyor?
hesabın var mı? giriş yap