• en azından "türkiye ve arap ülkeleri" diye ayırarak türkiye'in bir arap ülkesi olmadığını bildiklerini belli eden otel.
    (bkz: vizigotlar ve örümcekler giremez)
  • rezervasyonu iptal etmeyin ve booking.com dan sizin için başka biryer temin etmesini isteyin. gelen önerileri kabul etmeyip şehrin en pahalı otelini isteyin (vermek zorundalar). sonra şehirdeki en pahalı otelde kalıp booking.com a fatura edin. aradaki farkı booking.com size, rezervasyonu iptal etmenizi isteyen otel de booking.com a öder. ödemezse booking.com sistemden atıp otele dava açar ama işin bu kısmı sizi ilgilendirmez. siz konaklamadan sonraki ay içinde yeni otele ödediğiniz parayı booking.com dan çatır çatır alacaksınız.
    hatta booking.com a bu saatten sonra otel rezervasyonunuzu kabul etmeyi önerse bile istemediginizi çünkü kendinizi güvende hissettmeyeceginizi söyleyin.

herşeyden sonra da booking.com u ırkçılığa izin verdiği için sikayet edebilirsiniz.
    not: otelciyim ve duruma tamamen hakimim.

edit: bazı arkadaşlar otel hakkında booking.com üzerinden yorum yazmamızı istemişler, o iş öyle olmaz. booking.com üzerinden rezervasyon yapıp otelin müşteri konakladı diye rapor etmediği misafirler yorum yazamaz. siz tripadvisor üzerinden yorum yazabilirsiniz.
    ahanda otelin tripadvisor sayfasının linki:
    https://www.tripadvisor.co.uk/…atislava_region.html
  • neden acaba? hic anlam veremedim bak

edit: ulkesinde istenilmeyen ve istemeyen diye zirvalayanlari gostermistir. ulan hirbo sana mi soracak tatile nereye gidecegini
  • burada can sıkan şey bu otelin yaptığı ırkçılık değil, kendi ülkesine yapılan ırkçılığa destek veren gerizekalı güruh. cümle cümle yazmış bir de bu ırkçılığı savunmak için. son zamanlarda devamlı rastlıyordum bazı başlıklarda bu adamlara, burada da görünce artık dayanamadım. maalesef özellikle ekşi sözlükte kendi ülkesini yeren, aşağılayan uluslararası kaynaklara hak veren, destekleyen böyle bir güruh türedi. evet, akp'nin bu ülkenin imajını çizmesinden, içindeki çomar kılıklı vatandaşlarından ben de memnun değilim. ama bu senin ülkene yapılan ırkçılığa alkış tutmanı gerektirmez gerizekalı. muhalif olduğun iktidarın kafasından bir farkın kalmıyor.

bu aptal sürüsü 1920'lerde kendi ülkesinin işgaline tanık olsaydı herhalde "çomar memleketi zaten amk, tabi ki işgal etsinler" deyip düşmanı da destekler, safına geçerdi.
  • olay 1 ağustos 2016 tarihinde gerçekleşmiştir. booking.com'dan yapılan rezervasyon sonrası otel mesaj atarak türklerin ve arapların otelde konaklayamayacağını bildiren bir yazı göndermiştir. ırkıçılığın avrupa'da ne boyutlara geldiğini gösteren rezalet bir durumdur. olay interrail türkiye facebook grubunda bir kullanıcının başına gelmiştir.

ilgili mesaj için; https://s31.postimg.org/…_8741333254511516129_n.jpg

edit: imla
  • savunulacak yan bulmayı başarmış insanların varlığı bundan daha büyük suçtur.
    yok bi de ülkenin tatil mekanları kan ağlıyormuş.
    su veren itfaiyenin....!
  • derhal booking.com'a sikayet edilmesi gereken oteldir.
    legal yollardan vize almis, hicbir suc islememis insanlari halka acik bir alandan yararlandirmamak ne demek?
    ırkcilik bu degilse daha ne olabilir merak ediyorum.
  • hemen de gelmiş türk olmaktan utanıyorumcu tayfa. avrupa'da son 30 yılda arap teröristler eylem yaptı, kürt teröristler eylem yaptı, ermeni teröristler eylem yaptı fakat bir tane türk terörist mi denk geldi amk yerinde?

şerefsiz ırkçı pezevenkler. terörü geçtim 1000 tane barzo türk turist toplayın psv taraftarının ispanya'da suriyeli mültecilere yaptığı gibi bir şerefsizlik göremezsin. daha 1 ay önce avrupa şampiyonasında türk taraftarlar rakipleri ile içip eğlenirken slavların barzolukları dillere destandı.

sikmişim bratislava'yı çorum'dan bile 50 tane bratislava çıkar. destek veren hayvanat burada oraya gitmeye çalışan arkadaş senin gibi eğitimli vs. ekşici. slav götü yalayacağına sahip çık arkadaşına da 2 gün sonra aynı muameleyi yeme.
  • ya amk tamam türkiye'nin ne kadar boktan olduğu ortada da yani buna ırkçılık değil diyen de ya gerizekalıdır, ya da suriyelileri kovalım diyen ırkçılardan biridir.
  • slovakya sen kimsin amk. sanki bana bi norveç, isveç.

for safety reason diyor bi de.
hesabın var mı? giriş yap