• klibinde bir ben eksiğim. zerrin özer'in de böyle bir klibi vardı, tüm camiayı oynatmıştı. sanırsam limp bizkit klibi oradan araklamış. klibini de şarkıyı da çok severim o ayrı. giv mı samting tu brehk!
  • sinirliyken uzak durulması gereken şarkılardandır.
  • dinlemekten bıkılmayan asidi kaçmamış bir limp bizkit parçası.
  • 1999 yılında düzenlenen woodstock festivalinde çıkan olayların sebeplerinden biri olarak görülen şarkıymış.
  • tam bir enerji deposu şarkı. woodstock 99'daki kaoktik duruma sebebiyet veren en büyük faktördür.
  • canli dinlemesi en gaz parcalardan biridir. give me something to break bolumunde insan kendinden gecebilir, nitekim gecmisler woodstock 99da.
  • fred durst'ün gömleğinin en üst düğmesini iliklediği, en hardcore olduğu yıllardan kalma mütiş parça.
  • 90'lar sonu 2000'ler başı nu-metal türünün zirvesinde olduğu yıllara ait en iyi şarkılardan biri, benim de kişisel marşım. bu güzellik, woodstock 99, rock am ring 2009, lollapalooza 2021 demeden ve hatta yıl, mekan, seyirci kalitesi fark etmeksizin herkesi tek bayrak altında toplar. ne zaman klibini izlesem daha önce fark etmediğim bir cameo görürüm, allam çok keyifli. hele, wes borland her bir konserde yeni makyajıyla arzı endam etmiyor mu, şarkıya mı odaklanayım, adama mı, performansa mı bilemiyorum gerçekten.
  • 2015'te çıkan bir vijay iyer albümü.
  • rock'n coke 2011 öncesi repertuar tazelerken adamı coşturan kral limp bizkit şarkısı. it's all about the he said she said bullshit!
hesabın var mı? giriş yap