• en karizmatik gülüşlü keldir.
  • bir vakitler sesine bayıldığımızdı. bunu da o yüzden ezberlemiştik hep. hey gidi!
  • friends'e konuk olan unlulerden.
  • artık iyiden iyiye basrolden, yan rollere geçmiş film içinde daha az repliği, sahnesi olan rollere terfi etmiş aktör. yaşlanmak böyle bişey demekki.

(bkz: the cold light of day)
    (bkz: fire with fire)
  • silah kontrolü yasasına karşı olduğunu açıklamış olan ünlü redneck.
  • bu adam hayattayken çekebildiği kadar "die hard" çekmesini istediğim kişi. ah bir de rahmetli "alev sezer" hayatta olacaktı ki...
  • çemçük ağızlı bir aktör.
  • bu adamı sevmeyene rastlamadım (ekşide vardır kesin, bakmadım önceki yazılara).

bu kadar niye seviliyor diye baktığınızda ;

1) herif doğal bir kere, saçları döküldüyse döküldü, göbekliyse göbekli, yaşlıysa yaşlı, yemişim karizmasını diyor, o haliyle yardırıyor.
    2) garip bir yüzü var, herif kel de kalsa, uzun saçlı da olsa, sakal da bıraksa, sırıtmıyor. aksine yakışıyor.
    3) iyi bir oyuncu, falso vermiyor, veremez zaten, çünkü oynadığı kişiliğin içine tam olarak girip oynuyor.
    4) oynayacağı senaryoları çok iyi seçiyor, oynadığı yapımlarda 3-4 cevher mutlaka bulunuyor. bu, ya bir oyuncu, ya bir sekans, ya bir görsel vs. oluyor

aklıma gelenler bunlar, sonrası için şöyle bir şey koyayım kaçayım

5)
  • paylastığı tweeti görmek istediğim oyuncu; bende gaza gelip paylaştım ama orjinal tweeti bulamıyorum. umarım sahte değildir.

edit: gelen mesajlar fan page tarafından yapıldığını söylüyor ama olsun; mühendislik yaklaşımıyla akp yalanları yanında ihmal edilebilir.
hesabın var mı? giriş yap