• sözlüğün en "baba" yazarı.
  • ankara'da açılan her yemek mekanını bildiğini iddia eden adam. bence yakında bununla ilgili bir zirve düzenler; 27 yaş üstü olursa sevinirim.*

ayrıca yengeye selamlar abiy.**
  • bu dakikalarda yapılan inceliğin sorumlusu. vikipediye sordum; iyidir, insandır dedi.
  • gözleri, görmediği yerlerle karşılaşsın. kamaşsın.
    elleri dokunsun, okşasın, tutsun. bırakmasın, üşümesin, yumruk olmasın. kederi, endişeyi, kötü gözü bay baylasın. kulağına güzel haberler gelsin. güzel müzikler girsin yerleşsin. ‘seviyorum’u çok duysun.
    yeni bir yaş,yeni umutlar..hayalleri onunla olsun..doğum günü kutlu olsun..
    tanıdığım için çok şanslıyım.
    olmasaydı hayatımda bir çok şey eksik olurdu.gülen en güzel gözlere sahip yakışıklı arkadaşım,ölene kadar hep benimle ol.
  • yeni yaşıyla 17 dakika önce tanışmış huysuz ve tatlı adam olur efendim bu.

iyi peri'nin dileği;

uzun yaşasın; iyi ve mutlu olsun o ömür.
  • yarın kendisi için çarşaf çarşaf doğum günü kutlama afişi bastırıp şehrin muhtelif yerlerine astıracağım yazar.

gözü bilboardlarda olsun. tebrik edilir ve mutlu yaşlar dilenir.
  • şirineleriyle keyifli yıllar dilediğim, çiğ köftesinden tatmak istediğim badim. başım ağrıyor desem her şeyi bırakır yardımcı olmaya çalışır, öyle bir adam. bir de nasıl tatlı dilli, tanıyıp sevmeyen olursa özel olarak görüşelim. iyi ki doğmuş.
  • en çok yalçın çetinden duymayı sevdiğim sözdür , ayrıca türk futbolunun avrupa'daki durumunun özetidir
  • kendisi hemşehrim olur, bunu burada tanıştıktan sonra öğrendim :) bir de çok güzel adam,zira bunu kanıtlayacak kadar dert paylaşmışlığımız destek olmuşluğumuz var birbirimize,eksik olma sen.
hesabın var mı? giriş yap