• selahattin demirtas
    canan kaftancıoğlu
    demişler. zihniyete bak. ülkeyi ver bunlara yarın ilk gündem, güneydoğuda bir kukla devletçik. yukarıda doğuda ermenilere selamlama. izmiri, hatayı, düşünemiyorum. millete huzur batıyor.yoksa vizyon bu kadar çapsız olamaz..

güneydoğuda okuldaki öğretmeni istemeyip katleden, birlikten bahseden imamları tarayan, yol yapan işçileri makineleri havaya uçuran, yardım götüren devlet görevlilerini öldüren zihniyeti, kundaktaki bebekleri kursunlatan bolucubasina heykelini dikeceğiz diyen adamlari, ülkeyi kurtaracak olarak görüyor.
    hainlik bu değilse nedir?
  • rte harici kim olursa ona vericem oyumu. odunu göstersin oduna veririm oyumu. en azından sağa sola sataşıp herşeyi ben biliyorum demez.
  • mansur yavaş
  • aktrollerin mansur başgana bastığı anket. ben en az oyu kim alır diye düşünüp ona verdim oyumu, nitekim minik ahmet düşündüğüm gibi dibe demirlemişti.
  • yandaş algı çetesinin topyekün giriştiği zararsız mansur iyi, ekrem kötü algısının muhalifler de dahil insanlara yerleştirildiğini gösteren küçük bir anket. emin olun şu 1 yıllık süreçte rutin yürüyen işler dışında ekrem de, mansur da birbirlerinden eksik işler yapmamışlardır. antalya, adana, mersini de ekleyin bunlara. ama imamoğlu fiyasko, mansur şahane. öyle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar bizim saf milletle.
  • böyle saçma subuk anketler yapmanın bir faydası yok. son seçimde aday olanların hepsini eklemen gerekirdi en azından. o da yoksa diğer, hiçbiri seçeneği eklersin. bu ülkede sadece sağ seçmen yaşamıyor ayrıca. bütün sağcıları doldurmuşsun ankete.

hiçbirinden hayır gelmez uzun vadede. açık ve net!
  • gargamel ve azrael haric, smurflerden herhangi birine oy veririm...
    papa smurf, smurfette, brainy smurf ve handy smurf.. bu 4 unden hangisi adaysa oyum onun...
  • deveye şikayetini sormuşlar ; “sırtımdaki yük umrumda değil ama kervanın başında eşek yok mu , o çok zoruma gidiyor demiş”

bize liderlik edecek şahıs “eşek” olmasında kim olursa olsun.
  • muharrem ince’nin yer almadığı doğal olarak da ciddiye alınmaması gereken bir anket
  • (bkz: ali babacan)
hesabın var mı? giriş yap