• formunda olup olmadığını merak ettirmiştir.
  • para ile kendisini savunması için mesaj attıran spiker. kadına şiddet demis birde utanmadan.
    mesleğini icra ederken öyle aptalca hareket yapan ister erkek ister kadın olsun ,dalga konusu olur her yerde .
  • kılıçdaroğlu'nun ankara'yı, istanbul'u, adana'yı, antalya'yı alacağız dediğinde karşısında bilinçsizce gülüp sonra da çok formunuzdasınız demesi sonrası, kk'nın dediklerinin hepsinin gerçekleşip buket'in, halk arasında kısaca göt olma tabiriyle kullanılan duruma düşmesi kariyerinin zirvesidir.
  • destekli sütyen ve destekli demirören medya kullanan haber müdürü zırıltısı.
  • saygısız, üslûpsuz, aile terbiyesinden yoksun sunucumsu ama tam da sunucu olmayan, kraldan daha kralcı bir kadın diyemem çünkü diğer kadınlara hakaret olur “kadınımsı” diyeyim tam olsun.
  • bunun olduğu kanalı hayatta izlemem ama merak ettim hala şen kahkahalarını atabiliyor mu?
  • ulke capinda taşak konusu olan haber spikeri. bu ise cani sikilmis bence yuzunden belli oluyor hani.
  • hitabetinden tut mimiklerine kadar komple yapmacık olan, kasıntı, yapıntı, ucuz bir spikerimsi.
  • iticiliğin vücut bulmuş hali.
  • spiker olarak adlandırılan şahsın ata demirer le olan bir programını kısmen izleyebildim çünkü tamamını izlemeye dayanamadım bu kadar kalitesiz bir program ve bu kadar başarısız bir sunucu ile karşılaşmadım, haber programlarını ise izlemeye gönlüm el vermiyor üniversite öğrencisi bir arkadaşımız sunuyor olsa eminim çok çok daha başarılı olur.
hesabın var mı? giriş yap