• https://twitter.com/…tatus/1182682044536627200?s=20
    sanki oraya habercilik yapmaktan çok kendini göstermeye gitmiş gibi...neden bilmiyorum ama yandaş gazetecilerin yaptığı şeyleri samimi bulamıyorum. bu pozu ve cümlesi o kadar yapmacık ki...
    edit: birkaç kişi shop olduğu konusunda düzenlememi istedi. bana sorarsanız shop yok gibi sol ayağına yaklaştırdığınız zaman beyaz ayakkabının bir kısmı görünüyor.(ayağı yok deyip diretenler ayağı şurada https://eksiup.com/p/3226062058zn)
  • çelik yeleği var, kask da takarsa ölmesi imkansız olan bir kadına ait pozdur.

zira korumasız olan yerleri yüzü ve boynu. o makyaj da kurşun geçirmez amk*
  • nazlı çelik'in tırnağının paresi olamayacak birisinin kişisel şovu. nal kadar tuğralı yüzük ve profesyonel makyaj ile inandırıcılık bakımından biraz sıkıntıları var.
  • güzel duyar.
  • sen oraya desteğe mi gittin, kendini göstermeye mi. o makyaj ne abi. boya firması mı sponsor oldu. surata resmen badana yapılmış.

tanım: şisman değil hafif kilolu olan spiker hanım kızımın değişik bir pozu.
  • hanım kızımızın ne tırnağında bordo ojesi eksik, ne yüzünde full makyajı, ne elinde kolunda yüzüğü, bilekliği, rolex saati. süslenip püslenip takıp takıştırıp gitmiş pozunu da vermiş. niye kasıyor bu kadın böyle acaba. sözüm ona savaş bölgesinde. bu kadar alakasız ve itici olmak için niye bu kadar çabalar bir insan merak ediyorum. ettim geçti. hayatıma devam edebilirim artık.
  • makyaj yapmaya ne ara fırsat buldu? sanırım çelek yelek görevi görüyor
  • bana samimi gelmiyor. ne bileyim ojeli tırnaklar, kafam kadar yüzükler vs. insanlar canını hiçe sayarak görevini yaparken bir kenarda popülist hareketler yapmak bana samimi gelmiyor.
  • gözlerim bir kenarda şu notu aradı:
    " fotoşoptan anlayan bir arkadaş dayıyı silebilir mi ? "
  • bir allah' in kulunun da sunu kaale aldigi yok ama halâ neyin gayreti bu anlamak zor. iticisin be ablacim, hani oyle boyle de degil yani. kiskandigimizdan falan da degil he. gercekten iticisin!
hesabın var mı? giriş yap