• hesabını takip ettiğim ama son günlerde sıkmaya başlayan instagram fenomeni. ben sadece 4-5 aydır takip ediyorum ama esprilerinin yüzde 95i ... yaparken ben, şuraya giderken ben, bu olmayınca ben, hayaller ... hayatlar ...dan ibaret. artık storyleri açmadan ne geleceğini tahmin edebiliyorsunuz. biraz daha yaratıcı olmalı. yoksa takipçileri yavaştan kaybetmesi imkansız değil :)
  • ahmet kaya şarkısına yapılmış pek de komik olmayan bi tespit paylaşmış bugün takip edesim kalmadı,bıraktım.jenerasyon farkı bu olsa gerek,hassas bi durum benim için ahmet kaya şarkıları.

edit:kürt değilim,bilinçli olmayarak ahmet kaya şarkılarıyla büyüdüm,5 yaşında ilk ezberlediğim şarkı yorgun demokrattı.büyüdükçe keyif alarak dinledim ve hala dinlerim.çocukluğumu ,ilk gençliğimi hatırlatır bana,duygusal bir bağım vardır o yüzden.odam kireç tutmuyor şarkısı saçma esprilerinizin konusu olamaz bence.
  • kendisi rezil bir insandır.

madem “hande’cim bana dava açmış höhöhöhö aman neyse daha fazla uğraşmayacağım merak etme” cesaretindeydin bu noktadan nasıl oldu da özel post ile rahmet dileme noktasına geldin a reklam güzeli?

biliyorum ki bu ve bunun gibi instagram insancıkları ünlülerle dalga geçmeye devam etmeye devam edecekler. bunda bir mahsur yok. lakin yaptığınız rezilliğin arkasında durun.

kızın her türlü şeyiyle dalga geçtikten sonra ukala tavırla, instagram kitlelerinin “gömme mizahı” açlığını doyurmak istediysen ve bundan kazanç sağladıysan, omurgalı ol ve o postu çıkma. kıza -aynı senin olduğun gibi- dalga geçtiğin için seni takip eden insanlar o postunu da gereksiz ve saçma buldular.

burak altındağ gibi aynı şeyin twitter versiyonu var ki (bkz: dayakçı) “ben annesinin hasta olduğunu öğrendikten sonra dalga geçmedim hödöhödö”sündedir.

bırakın bal gibi dalga geçtiniz şimdi de insanları mal yerine koyuyorsunuz aq.

demiyorum dalga geçmeyin diye, omurgalı olup yediğiniz haltları bilip bunlardan utanmayıp paşa paşa kabul edeceksiniz ne yaptığınızı.

hepsinden tiksiniyorum.
  • o tipiyle birde hande erçel'le dalga mı geçmiş ? asdvsagdhsa ulan ne kafalar var lan.
  • hande ercel’in annesinin vefatiyla kendisinin ne alakasi oldugunu anlayamadigim kisi. kafayi mi yediniz siz arkadaslar?

hande ercel’in oyunculugunu tiye aliyordu. bazlama kelimesini soyleyen ise kerimcan durmaz. kamera karsisina gecip bir dizide oynarsaniz, oyunculugunuz ile tabii ki dalga gecilebilir. behlul’un araba kullanirken bogurdugu sahne ile “aman ailesi uzulur” diye dalga gecmese miydik yani? ha sonra kivanc tatlitug kendini gelistirdi, artik kimse oyunculuguna laf etmiyor. hande ercel de gelistirir, cok daha iyi bir oyuncu olur.

birisinin oyunculugunu tiye almis olmak da bassagligi dilemeye engel degildir. fanlik muessesesinin saglikli dusunmenize engel oldugunu saniyorum, sakinlesince idrak edeceksiniz umarim.
  • dün instagrm storysinde hande erçelin vefat eden annesi için başsağlığı mesajı yazan ne idüğü belirsiz instagram canlısı.
    çok samimi olmuş gerçekten teprix kanki.
    mutant tipiyle milletin tipini beğenmemesi de apayrı bir absürdlük zaten.
  • instagram "caption ünlüsü". diyetteyken ben, pazartesiye girmeden önce ben, flörtüm gelirken ben, zart yaparken ben, zurtum geçerken ben temalı instagram anti-şükürcüsü, gizli loser.

normalde kişisel entry yazmam ama, bence kişisel saptamaları kaldıran bir yapısı var başkalarına yaptığına göre. onu abartılmış hande erçel paylaşımlarıyla tanıdım. keşke tanımasaydım en azından bu entry için vakit kaybetmemiş olacaktım.

ama bana birini hatırlatıyor. ilkokulda olurdu böyle çocuklar, huzur bozan, silgini alıp kaçan, annesi genelde sınıf öğretmeni olan vs. sonra onlar büyürdü ortaokula geçerdi, kızların yanında daha fazla vakit geçiren, ilgi delisi çocuk olurlardı. lisede de yabancı dil veya sosyali seçerlerdi, oldukça güzel voleybol oynarlardı. ne bileyim öyle işte. samimiyetsiz olurlardı. çok fazla sürtüşmeye gelemez, tedirgin olurlardı. baktı ortam birazcık ciddileşiyor, hemen alttan alırlardı. kendini beğendirme çabası, milleti yerli yersiz soğuk esprilerle güldürme çabası içinde olurlardı.

not: saptamalarla ilgili duyar kasmaya gerek yok. betimleme yapıyorum. yaptığım saptamalardan biri olup olmadığımı bilemezseniz. ayrıca yerli yersiz ingilizce kelime kullanımım için özür dilerim. ama istediğim anlamı bu şekilde verebildim.

edit: entry'mi okuyup benim yüzümden burak altındağ'ı öğrenmiş olanlardan özür dilerim.
  • bu varlıktan da kilo muhabbetinden de bıktım, aynı cümleyle 383838 tane espri kasmaya çalışıyor.

takibi bıraktığım canlı.
  • çok sevimsiz bir adam. sürekli aynı kalıplarda döndüre döndüre bayat espiri yapıyor. dün de ne kadar kendi gibi gereksiz varsa giyinip kuşanıp smokinlerle falan the marmara'da oscar izlemeye gitmişler. tabii ki gene sponsor firma daveti. kendi ağzıyla da aday filmlerden sadece 1 tanesini izlediğini söylemiş. değişik hayatlar gerçekten.
  • kendisinin diyarbakır’lı olduğunu biliyorum gündemde kalmasını da çok iyi biliyor bazen kalitesiz espiri yaptığı doğru nihayetinde diyarbakırlı ne yapayım ipneyi seviyorum
hesabın var mı? giriş yap