şükela:  tümü | bugün
  • instagramda takip ettiğim esprili kişi...

tesadüfen keşfettim kendisini. zayıflamak, magazin figürleri, aşk-ı memnu, günlük hayat ve spora gitmek gibi konularda esprili paylaşımlar yapıyor.

tatlı ve sempatik olması da ayrı bir takip sebebim...
  • (bkz: hımm reklam alırım bir dal)

yakışıklı olmasıyla beraber komikliği artısı olan instagram kişisi. kendilerini severek takipliyoruz.

not: bu sabah firdevs yöreoğlu gibi uyandım.
  • kendisiyle tanışmak istiyorum, talibim :)
  • çağın bodur ve türevlerinin capslerini çalan çağrı taner 'in bilkent versiyonu.*
    edit: ayrıca arkadaşımın hazırladığı serenli handeli posteri de izin almayarak paylaşan ve tasarımcı kısmını da silen hırsızdır . bana daha çok arkadaşından duyduğu espriyi yüksek sesle anlatan antipatik sınıf arkadaşını hatırlatıyor kendisi.
    edit 2: acaba reklamlar için ne kadar ücret ödedi merak ediyorum.
  • gönderileri altındaki takipçi yorumlarına niye laf yetiştiriyor anlamadığım insan. bu şekilde çok amatör ve eleştiriye tahammülsüz görünüyor. gereksiz laf dalaşlarına girmesinin yanında yorumların altına cevap bırakarak sataştığı da oluyor.
  • bisiklet kornası yuttuğu söylenen bir çocuğun hastanedeki mahrem görüntülerini paylaşarak like alma peşine düşen, görüntüyü silmesi gerektiğini medeni bir şekilde anlatan eğitimci bir arkadaşımı engelleyerek aklınca susturan yeni nesil “fenomen”.

sizin hiçbir paylaşımınız masum bir çocuğun yaşayacağı travmadan değerli olamaz.

(bkz: duygusal istismar)
  • twitter ve bilumum ortamlardan derlediği içerikleri kendisine aitmiş gibi paylaşan sahte takipçili fenomenimsi.
  • nereli bilmem ama kendisinde tam bir rizeli tipi var.
  • tatlı bir instagram fenomeni.
    hikayelerini bazen böğürerek izliyorum, zekice espriler yapıyor, günüme anlık neşe katıyor.
    ayrıca kesinlikle konuları itibariyle kadınlara daha çok hitap ediyor.

çalıp çırpıyor mu bilmem; ben nadiren rastlıyorum aynı paylaşımlara başka yerde.
    paylaşımı alıp altında kendi geyiğini çeviriyor adam. her olaya bizzat şahit olup fotoğraf almasını mı bekliyoruz anlamadım ki?

ben mutluyum kendisinden, bi sıkıntı olursa hemen editlerim ay çok bozdu falan diye, sakın endişelenmeyin.

edit: vay be gerçekten de ay çok bozdu diye editlemeye geldim. o böğürerek gülmeler falan hepsi yok oldu. adam bebekten ve kimsenin tanımadığı garip bloggerların yanından ayrılmaz oldu, oranın buranın reklamını yapmaktan ağlıyor artık hesabı. eskiden özgün bir kişilik olduğunu düşünürdüm, şimdi klasik yarı ünlü kadınların kolpa yakın arkadaşı reklamcı karakterine büründü. ya da hep öyleydi bilemiyorum. sanırım yalan dünyaya kapıldıkça neşesi ve yaratıcılığı yok oldu. bir yıldız da böyle kaydı. hoşçakal burak. hiçbir farkın kalmadı. allaam sen meerkatonprozacı koru.
  • çok sevimli biri; ''ok'' derse boğaz manzaralı orta karar bir düğün yapabilirim kendisine. cevap bekliyorum.