• 20 dakika dizisinde kerim solmaz ın oglu tayfur u canlandıran kişi/ergen
  • garip bir şekilde ansel elgort kişisine benzettiğim şahıs. ikisi de acayip çekici. bir de güzel gülüyor sıpalar. *
  • bugün arda türkmen ile programına denk geldim de efsane sempatik biri
  • resmen engin altan düzyatan'ın gençliği. sonu benzemesin tabi. o da piyasaya efsane yakışıklı bi giriş yapmıştı ki dirilmeyi seçti. kısmet işte.
  • saçlarını efsane beğendiğim oyuncu. yalnız suratının (bkz: baby face) hali gider mi onda emin değilim. bu çocuk sanki hiç büyümeyecek veya suratı hep böyle kalacakmış gibi duruyor.

tanım: yetenekli bir oyuncu.

bir sene sonra gelen edit evet baby face hali gitmiş
  • çok tatlı çocuk ve aşırı kıskanıyorum. bahtı açık olsun. kadıköy semalarında sık rastlanılan sima.
  • şu an fox tv de baraj dizisinde başrol oynayan oyuncu.
  • instagram postlarında sürekli ingilizce yazan oyuncu, yds'ye bir girse rahatlayacak aslında. *
  • ünlümsü kişilik.

saçları ile durup durup oynar, bir nevi tiki var bence. yakışıklı olmadığı halde havalar bin beş yüzdür. he bir de sibil gibi kendinden beş numara büyük bir kızı aldattığı söyleniyor. sen kim sibili aldatmak kim derler adama ama neyse. ay pardon adam demişim.

burak’ı izlerken allah sabrını vermiyor arkadaşlar. sevmiyörük hadi sie.
  • çirkin değil ama bana itici geliyor. tam it kopuk piç tipi var adamda, baraj’da oynadığı karaktere aşırı yakışıyor.

normalde yeni nesil oyuncular tutuk ve toy oluyorlar ama bu beyde ışık var gibi. tabii dışarıdan göründüğü şekliyle karakterini hiç beğenmiyorum. tipik eli para gören, biraz çevresi olan, yakışıklı ve haliyle şımarık z kuşağı oğlanlarından.
hesabın var mı? giriş yap