• ekşici olduğundan eminim bu masterchef yarışmacısının. en kötü ihtimalle okur, hatta yazar dahi olabilir.

cool, esprili, hatta iq olarak grubun en üstlerinde yer alıyordur. özellikle şu kırmızı alan muhabbetinde takdir ettim, çakallığın zirvesindeydi swh.

allah'ını seven defansa gelsin dediğinde karar verdim, kesin ekşici piç bu dedim.

seviyoruz kendisini.
  • dün akşam kandil simidi yaparken göbek adının oya olduğunu iddia etmiş ve yine zekasının diğerlerinden bir kaç adım önde olduğunu göstermiştir *
  • masterchef türkiye'de 3.sü , gönlümün ise birincisi olan kişilik. diğerlerinin arasından zekasıyla direk göze çarpmasından mıdır bilmem , hayranıyımdır kendisinin.
  • takdir edip örnek aldığım hemcinsim, kimseye kendini sevdirmek gibi bir kaygısı yok buna rağmen gönülleri fetheden, vizyonu epeyce geniş tatlı bir minnak
  • lezbiyen tatlılığına sahip kadın.
  • abone olup bildirimlerini bile açtığım sayılı youtube kanallarından birine sahip olan dünya tatlısı kadın. youtube camiasının kendisine şans getirmesini dilerim.
  • kendisini öz ablam gibi çok seviyorum. hoş ablam da yok ya :(. böyle garip bir havası var, kendine has.

bir de arada instada hikayelerine cevap yazıyorum o da cevap veriyor falan ne kadar da güzel takipçilerine değer veriyor. bir gün kendisini tanıyıp burcu abla burcu abla bana pasta yapmayı öğret diyeceğim.
  • kakül reis olarak gönüllere taht kuran, samimi, içten, şımarık olmayan şefimiz. işin rast gelsin kakül reis. tantuni yapmadın hala !!
  • youtube'da yemek kanalı olan kadın.yemekleri yaparken ölçü kullanmadığı için asla ve asla malzememi alayım birlikte ilerleyelim şeklinde bir olay mümkün değil.kanalının adını langur lungur tarhana bulgur olarak değiştirmesini umut ediyorum.
  • soyismindeki e harfini yanlışlıkla a olarak okudugum kişi.
    tanımam etmem bunu yazmak istedim.
hesabın var mı? giriş yap