• vedat milor'un abd'de yediğim hamburgerlere benziyor dediği hamburgerleri yapan hamburgerci.
  • sözde hayvansever entel dantel takımının öve öve bitiremediği cesetli burger satıcısı.
  • vedat milor'un hakkında söylediği iddia edilenleri herhangi bir yerde görmenin mümkün olmadığı, aşırı yağlı, lezzetsiz etli burgerler ve yanık patates - soğan halkaları yapan başarısız işletme.

edit: vedat milor adını burgerlab diye yazdığı için aramalarda çıkmadı. kendisiyle demek ki damak zevkimiz uyuşmuyor. new york, chicago, michigan, vegas, los angeles ve san francisco'da sokakta veya michelin yıldızlı şeflerin steakhouse'larında buranınkine yakından uzaktan benzeyen bir burger yemedim.
  • istanbul'da 10'dan az burgerci olsa dahi ilk 10'a giremeyecek burgerci.

acılı burgerin içinde tuzlu biber salçası var. maytap mı geçiyorsunuz lan?
  • vedat abinin yazısını okuyup gittim. burger'leri bana komşu burger'i anımsattı fena değildi. patatesler için vedat milör'ün eleştirilerine rağmen bir değişiklikte bulunmamışlar sanırım ama yine de bence standartların üstündeydi. belki alternatif olarak elma dilim de eklenebilir.
  • başka nerede mekanları var bilmiyorum ama, akmerkez şubelerinde yaptıkları lab burger ile gözümün nuru olan komşu burger seviyelerine çıktılar. ağız tadı babında komşudan sonra ikinci sıraya yerleştiler direkt.

ama çok benzer işte, komşu varken niye gideyim buraya bir daha o ayrı mevzu.
  • köfteleri oldukça tatsız tuzsuz. kimse de uyarmamış herhalde böyle böyle diye. onun çaresine bakarlarsa fena değiller.
  • dün akşam yemeği için denediğim ve 30 tl verdiğim vasat üstü hamburgerci.

listemin ilk numarası için (bkz: shake shack)
  • menüsünde sadece iki çeşit hamburger olmasına rağmen, mutfağında sıkıntı olan hamburgerci. patatesler geldi bitti, hamburger hala gelecek. 10 dakika sonra gelen hamburgerden de bir keyif alamıyor tabi insan.
    söylediklerim uniq istanbul şubesi için geçerli tabi.
  • öğlen olsa da yesek diye düşündüren mükemmel hamburgerlerin sahibi
hesabın var mı? giriş yap