• tavsiye edeceğim hamburgerci.

her yerde yemek yemeyen, gıcık sayılabilecek bir müşteri olarak hamburgerin ve patateslerin lezzetini beğendim. tabi fiyatlar biraz fazla ama mc donalds veya burger king'de ki iğrenç hamburgerimsi şeyleri yemiyorsunuz. garsonları da gayet kibar davranıyordu.
  • taurus şubesine acilen müşteriye sinir harbi yaşatmayacak, müşteriye atarlanmayacak servis elemanı alması gereken hamburgerci.
  • bugün atlantis'te ilk kez denemiş olduğum hamburgerci. ankara'daki meşhur burgercilerin neredeyse hepsini denemiş biri olarak yazacağım kendileri hakkında.

ilk izlenim: mekan gayet şık tasarlanmış, insanda kaliteli bir yemek yiyeceği hissiyatını uyandırıyor. menüler de aynı şekilde şık-göze hoş görünüyor.

garsonlar: garson olduklarının farkında değiller. en son bu kadar kötü garson kadrosu 3. cadde leman kültür'de görmüştüm -ki kendileri fazla tutunamadılar kapattılar o boktan mekanı.

fiyatlar: orta-yüksek. yüksek ağırlıklı.

çeşit: eh, çeşit var gibi görünüyor ama temelde burgerler birbirlerinin kopyaları gibiler. bariz fark yok. (hamburger lan işte ne kadar farklı olabilir diyenler big bang'e bakabilirler.)

lezzet: vasat. fiyatına göre bakacak olursak vasatın da altı. özellikle patatesler çok lezzetsizdi.

sonuç: 5/10 tavsiye etmiyorum.
  • soğanları iğrenç olduğu için bir daha uğramayacağım hamburgerci. antikolacı olarak özhisar ayranı bulundurmalarını sevdim :)
  • batıkent - atlantis avm'de denemiş olduğum, 2x140 gramlık hamburger köftesi ve dana bacon içerikli olan duble burgeri son derece lezzetli olan mekan. bahçelievler'deki franco burger ile kapışır cinstendi bildiğin.
  • az önce gelen siparişimin yanına bir de yerfıstığı ekleyerek, sevindiren hamburgerci.(bkz: beysukent şubesi) hamburgerlerinin lezzetinden söz etmeye zaten gerek yok.
  • galleria şubesinde dana bacon fena değildi ve garsonlar da gayet normal garsonlardı. fiyatlar sanki azıcık hakettiğinden pahalı.
  • haftada en az bir kez hamburger yiyen biri olarak hamburgerlerini çok sevmediğim mekan.

fiyatlar çok yüksek ve köfteleri lezzetli değil.
hesabın var mı? giriş yap