• 700 civarı entry silerek katıldığım güzel olay. kesinlikle çok güzel düşünülmüş, hiçbir olaya tepki koymayacaksak burda yazar olmanın ne anlamı var zaten.

sözlük yönetiminin içerik kalitesi anlamında hiçbir problemi çözmeye çalışmadan (ya da 10 problemden sadece seçtiği 1 tanesini çözerek), sözlüğü tam bir popüler kültür ikonu haline getirme çabası yeni tema ile başlayan entry silme tepkileri sonrasında yazar sayısını artırmasından da açıkça anlaşılıyor. madem öyle biz yokuz.
  • en başından beri karınca kararınca desteklediğim liste. 34 ile başladım ve bütün engellemelere rağmen 1559 entry'yi emek emek silmenin haklı gururunu yaşıyorum.
  • az önce silme işlemleri tamamlanmış olup iş bu entry sözlükteki yegane terk hatırası olarak yazılmıştır. emeği geçenlerin...
  • 607 entry'i ışıklar içine göndererek dahil olduğum liste.
  • (bkz: #59131052)
  • 13 yil, bes ay, sekiz gun ve 784 entry olmus ben geleli. dorduncu nesildim, kutsal bilgi kaynaginin bir uyesi olmak benim icin onemli bir olaydi. tematik calisip meslegim hakkinda da yazdim, katrina firtinasi sirasinda yasadiklarimi da. unuttuklarimi da yazdim, unutmadiklarimi da. terki diyar eyleyen arkadaslarima veda da ettim, ilk arabamin arkasindan guzelleme de yazdim.

cok okudum, ihtiyacim olan cok seye burdan ulastim. bilmedigim konuyu en anlasilir sekilde bir cok kereler burdan buldum, yukleyecegim programin alternatiflerini ogrendim, bir olayin tum taraflarinin goruslerine de burada, bu kutsal bilgi kaynaginda eristim.

sonra gittikce benim uyesi olmaktan zevk aldigim bilgi kaynagi olmaktan cikti eksisozluk. gitgide alelade bir foruma dondu. tema cok derdim olmadi ama sozlesmenin degismesi, dakikada en fazla iki entry silebilirsiniz demesi benim bu siteyle olan gonul anlasmami bozmus oldu. cok deger verdigim entrylerimi de ayirt etmeden hepsini sildim iki gun icinde. yedekleri bende cunku 13 yillik yasantimin gunlugu bir anlamda. sozluk sagolsun, yazarken kendi hayatimi da not almisim. uzun zamandir yazmayi biraktigim bir yerdi, aklimda olani yapmanin bir hafifligi var artik ustumde. uc bes kisi yazdiklarimi okuduysa, islerine yaradiysa ne mutlu.

785. ve su an icin tek entrymden sonra, so long and thanks for all the fish...
  • yaklaşık 700 entry ile katıldığım liste
  • onemini yitirmesinin sebebi aslinda biraz da eyleme girisen arkadaslarin istedigini almasindan dolayi. idealleri ugrunda mucadele eden insanlara hep saygi duymusumdur. bu arkadaslar sayesinde mesaj isigi yesillendi, gri tema tekrar eklendi ve en onemlisi birilerinin burnu bir daha o denli kalkmamacasina surtuldu. helal olsun.
  • bu entry dursun yalnız. yalnız yazmayı burada öğrenmiştim ben mesela.

edit : olay virütik bir hal aldı eksiduyuru'ya da sıçradı.
hesabın var mı? giriş yap