• (bkz: #46293616) numaralı entry ile ülkenin eski başbakanına açıkça ''köpek'' demiştir.
    mahkemede hakim karşısına çıktığı zaman da bu yazdığının arkasında durabilecek mi?
    sözlüğün sahibi bunu burada tutmaya devam mı edecek bakalım?
    yok belli bir kişi için değil anonim falan diyecekler olabilir. dansözlük yapmayın, kime olduğu belli.

*
  • ilk cumhurbaşkanı atatürk'ün yaptığı en iyi şeyin ölmek olduğunu yazıp sonra şimdiki cumhurbaşkanına küfrediyorlar diye ağlayan canlı.
    en sevmediğim insan türü bu bir bok yiyip sonra başka birinin bok yemesine ağlayan.
    istediği eşitlik değil çünkü, istediği kendisini üstün ve güçlü gördüğü için daha fazla hakka sahip olması gerekliliği. istediği adalet değil çünkü, istediği karşı taraftakinin kafasına vurabilme hakkının sadece kendisinde olması.

kendi dediğini küfür olarak görmüyorsa şöyle açıklayayım, birinin ölmüş baban için iyi ki ölmüş demesi mi seni daha rahatsız eder yoksa yaşayan babanın bıyığına küfretmesi mi?
    düşündüysen cevabı, doğrusunu söyleyeyim. ikisi de kötü, biri birinden çok çok daha kötü değil. ağlamadan önce kendini düzelt. saygı istiyorsan saygı göster önce. insan böyle olunur.
  • ekşi'de değil yazarlık, çaylaklığı bile haketmeyen ve an itibari ile troll listemin en üstünde yer alan biri.
  • rte'sine laf edilince savcılara göz süzüp gerdan kıran, fakat siyasi rakiplerine sürekli hakaretler yağdıran ikiyüzlü bir bademdir. ben onu bir savcının yanına çaycı çırağı olarak işe sokucam. böylece gammazlık kariyerinde gönlünce yükselebilsin.
  • para kutularına seve seve para koyan insancıklardan biri.
    sikilecek insanlardan yani. hani rast gelirseniz falan, hesabı kakıtırsınız. sinirlenmez, aksine hoşuna gider.
  • (bkz: #44873406) numaralı entrysinde kemal kılıçdaroğluna hakaret etmiş yazardır. savcıları göreve çağırıyorum.
  • henüz devlet bahçeli'ye hakaret etmemiş yazardır, ben yine de savcıları göreve çağırıyorum. ne olur ne olmaz*
  • ricippp tiyippp irdiginiio kifridiyirlirr. deyip savcıları eksi sözlük'ten göreve çağıran artist. şov yapmayı seviyor, cumhurbaşkanı gibi. o kadar dert olduysa sana, git savcılığa suç duyurusunda bulun aslanım.
  • i. melih gökçek'in bizzat kendisi gibi geliyor bana.
hesabın var mı? giriş yap