şükela:  tümü | bugün
  • çok başarısız ak troll. engelle geç.
  • sözlükte her normal insan gibi fikrini beyan eden biri.

fikirlerine katilmadigimiz her insana troll mü demeliyiz anlayabilmiş değilim.
  • internete 146'dan bağlanan bir yazar.

çok basit bir araştırmayla cevabını bulabileceği şartlarda, yıllardır ortalarda gezen bir siyasetçi hakkında, cb adaylığı konuşulurken, bin yıllık taciz iddialarını gündeme getirmiştir. pedere söyle de eve adsl veya fiber internet falan bağlatsın.

başlık "muharrem incenin taciz ettiği fatma büyükkömürcü" şeklinde. hadi tamam kadının beyanı esastır da, fetö'yle french kiss yaptığınız zamanlardan (2012) kalma beyaz tv görüntüleri ile, hani 15 temmuz'dan sonra tekme tokat görevden aldığınız gökçek'in kanalı beyaz tv'de yapılan fox news işi röp'ün görüntüleri ile yargıya varmanız ilginç.

şurada, ince'ye atılan iftiranın hukuki süreçlerini anlattım:

(bkz: #76620967)

bunlara rağmen, -fukaralıktan değil kötü ebeveynliğe bağlı yaşanan- malnütrisyona bağlı zeka geriliği ve gen havuzunun kalitesizliği sebebiyle iddiada ısrar halinde, söylenebilecek tek bir söz vardır:

"tertemiz bir kısmi fetö'cüsünüz."

hayırlı olsun...

not: kadının beyanı da, yalnızca kadın ile şüpheli/sanık arasında bir husumet ihtimali olmaması halinde esastır. ince'nin yaptığı şantaj suçuna ilişkin bir şikayet ve fetö'cü ferhat sarıkaya'nın inceleme yapmaksızın verdiği bir takipsizlik söz konusu. yani "kadının beyanı esas olmayabilir" bu soruşturmada. cinsel saldırı iddiasının dosya savcısı da nuri yiğit; o da fetö'cü. ben demiyorum. sarıkaya zaten itirafçı oldu, yiğit'i de hsyk ihraç etti.
  • (bkz: akgötkılı)
    engelle geç.
  • aktroll kurtçuk kırması bir şey.
  • ahahhahhaha

troll bile olabilemeyecek kadar zeka ozurlu

engelle

basliklarini engelle
  • (bkz: aktotoş)